×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
13. novembris, 2014
Drukāt

Jūrmalas domes vicemēra amatā apstiprina Ritu Sproģi

LETALETA

Jūrmalas pilsētas domes deputāti ceturtdien vienbalsīgi atbalstīja līdzšinējās Jūrmalas Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas Ritas Sproģes (ZZS) apstiprināšanu Jūrmalas pilsētas domes vicemēra amatā, informē pašvaldībā.

Sproģe nomainīs līdzšinējo domes priekšsēdētāja vietnieku Romānu Mežecki, kurš ievēlēts Saeimā no partijas “No sirds Latvijai” saraksta.

Sproģei ir augstākā profesionālā izglītība – jurista kvalifikācija, kā arī maģistra grāds tiesību zinātnēs. Līdzšinējā darba pieredze saistīta gan ar privāto sektoru, gan arī darbu valsts pārvaldē.

2012. gadā Sproģe kļuva par Jūrmalas pilsētas domes Juridiskās nodaļas juriskonsulti, savukārt no 2013.gada 18.marta uzsāka pildīt Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas pienākumus, vadot un organizējot Dzimtsarakstu nodaļas darbu.

Tāpat ar 13. novembri Jūrmalas pilsētas domes deputāta mandāts atjaunots Guntai Liepiņai (NA), kura bija nolikusi pašvaldības deputāta pilnvaras Saeimas deputāta pienākumu pildīšanas laikā. Līdz ar to pilnvaras beidzās līdzšinējam Jūrmalas pilsētas domes deputātam Aigaram Tampem.

Jūrmalas pilsētas dome strādā 15 deputātu sastāvā domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa (ZZS) vadībā. Lēmējvaru veido septiņi ZZS deputāti, trīs deputāti no “Saskaņas”, pa diviem deputātiem no partijām “Vienotība” un “Tev, Jūrmalai”, kā arī viens deputāts no NA.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+