×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
22. jūnijs, 2016
Drukāt

Jūrmalas festivālā skanēs Brodvejas mūziklu skaistākie skaņdarbi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ņemot vērā klausītāju lielo interesi pērn, arī šogad Jūrmalas festivālā iekļauta programma “Brodvejas mūziklu zelta izlase”. Tā skanēs 15. jūlijā plkst. 20, un programmā uzstāsies mūziklu zvaigznes no Londonas – Demjans Hamblijs, Adrians der Gregorjans un Debora Maijersa kopā ar Jūrmalas festivāla orķestri un diriģentu Robertu Pērvisu no Lielbritānijas, LA.lv pastāstīja koncertzāles pārstāvis Mārtiņš Pučka.

Koncertā iekļautas skaistākās ārijas, dueti un ansambļi no visu laiku slavenākajiem Brodvejas mūzikliem – Leonarda Bernsteina “Vestsaidas stāsts” un “Brīnišķā pilsēta”, Džordža Gēršvina “Porgijs un Besa”, Ričarda Rodžersa “Oklahoma”, “Karuselis” un “Karalis un es”, Ērvina Berlina “Ennij, pie ieročiem!”, Endrū Loida-Vebera “Jēzus Kristus superzvaigzne”, Kola Portera “Augstākā sabiedrība”, Frederika Lova “Mana skaistā lēdija” un vēl jo daudzi citi.

Mūzika no Ņujorkas mūziklu mekas – Brodvejas teātra – būs kā saldkaisla un reibinoša vīna glāze vasaras vakarā… Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šoreiz tā skanēs pieredzējušā, Londonā studējušā maestro Roberta Pērvisa pārraudzībā. “Brīnišķā pilsēta”, “Vestsaidas stāsts”, “Jēzus Kristus superzvaigzne”, “Oklahoma” un vēl citi programmā iekļautie mūzikli viņa repertuārā ir jau vairākus gadus. Pērviss sadarbojies gan ar Londonas deju apvienību, gan Karalisko Šekspīra teātra trupu. Būdams arī pedagogs, viņš skolo muzikālā teātra jaunos aktierus un dziedātājus Arden teātra skolā Mančestrā.

Kā jau ziņots, no 11. līdz 16. jūlijam Dzintaru koncertzālē jau otro gadu notiks grandiozākais vasaras klasiskās mūzikas notikums – Jūrmalas festivāls. Festivāla Goda mākslinieks būs dziedātājs Aleksandrs Antoņenko, kurš kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem – Kseniju Sidorovu, Vestardu Šimkus, Sergeju Nakarjakovu, Alisi Zinovjevu, Intaru Busuli, Liepājas Simfonisko orķestri un daudziem citiem māksliniekiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzāles 80. jubilejas gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+