Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Jūrmalas gatvē avārijā cietušā stāvoklis nedaudz uzlabojies

palataplausas

Mediķiem ir izdevies stabilizēt Jūrmalas gatvē avārijā cietušā vīrieša veselības stāvokli, pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas preses sekretāre Inguna Potetinova.

Viņa norādīja, ka vīrietis ir pie samaņas, spēj runāt un arī patstāvīgi ēst.

“Stāvoklis pamazām uzlabojas, tomēr vēl noteiktu laiku viņam būs nepieciešama ārstēšanās Intensīvās terapijas klīnikā,” sacīja slimnīcā.

Jau ziņots, ka pirmdien no slimnīcas izrakstīta avārijā cietusī sieviete, toties automašīnas vadītājs slimnīcā nogādāts galēji smagā stāvoklī, kur viņš miris avārijas dienā.

Jau vēstīts, ka piektdienas, 8.aprīļa, rītā Jūrmalas gatvē notika sadursme starp vieglo automašīnu “Alfa Romeo” un “Rīgas Satiksmes” autobusu. Avārijā cieta trīs cilvēki, no kuriem viens gāja bojā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša norādīja, ka visi trīs bijuši gados jauni cilvēki – vecumā no 25 līdz 35 gadiem.

Avārijā dzīvību zaudējis arhitekts Matīss Mailītis.

Valsts policija (VP) par notikušo sākusi kriminālprocesu. VP pārstāve Gita Gžibovska iepriekš stāstīja, ka lietā notiek izmeklēšana un vēl nevar spriest par apstākļiem, kas negadījumu izraisījuši.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+