Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Jūrmalas gatvē avārijā cietušā stāvoklis nedaudz uzlabojies

palataplausas

Mediķiem ir izdevies stabilizēt Jūrmalas gatvē avārijā cietušā vīrieša veselības stāvokli, pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas preses sekretāre Inguna Potetinova.

Viņa norādīja, ka vīrietis ir pie samaņas, spēj runāt un arī patstāvīgi ēst.

“Stāvoklis pamazām uzlabojas, tomēr vēl noteiktu laiku viņam būs nepieciešama ārstēšanās Intensīvās terapijas klīnikā,” sacīja slimnīcā.

Jau ziņots, ka pirmdien no slimnīcas izrakstīta avārijā cietusī sieviete, toties automašīnas vadītājs slimnīcā nogādāts galēji smagā stāvoklī, kur viņš miris avārijas dienā.

Jau vēstīts, ka piektdienas, 8.aprīļa, rītā Jūrmalas gatvē notika sadursme starp vieglo automašīnu “Alfa Romeo” un “Rīgas Satiksmes” autobusu. Avārijā cieta trīs cilvēki, no kuriem viens gāja bojā. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša norādīja, ka visi trīs bijuši gados jauni cilvēki – vecumā no 25 līdz 35 gadiem.

Avārijā dzīvību zaudējis arhitekts Matīss Mailītis.

Valsts policija (VP) par notikušo sākusi kriminālprocesu. VP pārstāve Gita Gžibovska iepriekš stāstīja, ka lietā notiek izmeklēšana un vēl nevar spriest par apstākļiem, kas negadījumu izraisījuši.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+