×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. oktobris, 2016
Drukāt

Jūrmalas mēra amatam neoficiāli min trīs iespējamos pretendentus (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Jūrmalas domes priekšsēdētāja amatam oficiāli aizvien nav izvirzīts neviens kandidāts, tomēr neoficiāli kā iespējamie pretendenti uz šo posteni tiek minēti trīs pašreizējie domnieki – mēra pienākumu izpildītāja Rita Sproģe (LZS), Iveta Blaua (V) un Jānis Lediņš (LZP), atzina aptaujātie pašvaldības deputāti.

Jūrmalas domes deputāts Lediņš pastāstīja, ka Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcija mēra kandidātu vēl nav izvirzījusi. ZZS noteikti uzstāšot, lai arī nākamais Jūrmalas mērs būtu ZZS pārstāvis.

Pašlaik ar citām partijām notiekot sarunas par Jūrmalā veicamajiem darbiem, tikai tad sekošot sarunas par personālijām. ZZS šobrīd neesot padomā konkrēts kandidāts, turklāt arī pārējās frakcijas sarunās neesot izteikušās, ka tās varētu virzīt savus kandidātus, skaidroja Lediņš.

Partijas “Jūrmala, Tev” deputāts Mārtiņš Stulpiņš pastāstīja, ka šobrīd neviens kandidāts nav izvirzīts, bet viņa pārstāvētā frakcija noteikti neatbalstītu ZZS mēra kandidātus. Savukārt, ja mēra amatam tiktu izvirzīta Blaua, partija viņu atbalstītu.

No Jūrmalas domes frakcijas “Vienotība” deputātiem komentāru par šo jautājumu neizdevās iegūt. Frakcijas “Saskaņa” deputāti Jūrmalas domes priekšsēdētāja amatam oficiāli aizvien nav izvirzīts neviens kandidāts, tomēr neoficiāli kā iespējamie pretendenti uz šo posteni tiek minēti trīs pašreizējie domnieki – mēra pienākumu izpildītāja Rita Sproģe (LZS), Iveta Blaua (V) un Jānis Lediņš (LZP), atzina aptaujātie pašvaldības deputāti.komentārus atteicās sniegt.

Savukārt apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) Jūrmalas nodaļa uzsver, ka domes priekšsēdētāja ievēlēšanai jābūt caurredzamai un sabiedrībai publiski pieejamai. VL-TB/LNNK uzskata, ka domes priekšsēdētāja un viņa vietnieku amata pretendentiem jābūt apspriestiem un izvirzītiem no savas partijas nodaļas. Pirms lēmuma pieņemšanas par atbalstu kādam no kandidātiem VL-TB/LNNK Jūrmalas nodaļas valde tos visus vēlēšoties uzklausīt. “Nacionāļi” gan ir Jūrmalas domē visvājāk pārstāvētā partija, kurai ir viens domnieks.

Jau ziņots, ka 13.oktobrī tika sasaukta Jūrmalas domes ārkārtas sēde, kurā vairākums deputātu atbalstīja līdzšinējā mēra Gata Trukšņa (ZZS) atbrīvošanu no amata.

Par Trukšņa atsaukšanu no amata dome lēma pēc tam, kad publiskajā telpā parādījās informācija, ka viņš kopā ar citām personām ir iesaistīts Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja izmeklētā krimināllietā par iespējamu partiju nelikumīgu finansēšanu lielā apmērā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Pēc Jūļa teiktā Truksnis zolīti Jūļa kompānijā spēlēja kunga dūšā un mētājās ar kārtīm, un tas nav pa ,, poņātijām,, varbūt tā var darīt tikai spēlējot durakus,tāpēc jaunam mēram ieteicams būt zolīdākam.

  2. tik ne Sprogi, nekas labs nebús

  3. Jūrmala jāatdod Rīgai, jeb jāpievieno. Citādi tur vienas šmuces. Ausainītis iecels maz zaglīgu pārvaldnieku un problēmas nebūs. Sāks sakārtot piespiedu privatizētos koka graustus, sacels kopuškas un sados graustu iemītniekiem cilvēka cienīgu septiņmetru dzīvoklīti kā labākajos Rietumeiropas cietumos. Nē tos koka graustus žurkas sagrauzīs un māja sabruks.

  4. Nu ,protams, Vienotības pārstāvim jātiek pie teikšanas ,tai jāpaplašina zagšanas teritorija Jūrmala var kļūt par ienesīgu avotu ,izvietojot tur savu cilvēku shēmas Pateicīgo “”ļaužu “” naudiņa čupām ripos partijas kasē ,nepārsniedzot ikreizējā maksājuma pieļauto summu ,bet maksāt var kaut desmitreižu

  5. Nu ,protams, Vienotība pārstāvi,tai vajaga paplašināt zagšanas teritoriju Jūrmakla būtu ienesīga vieta sev vēlamo cilvēku shēmām,un par “”izfektējumiem””pateicīgie “”ļaudis”””čupām naudas ieskaitīs partijas kasē,pielāgojot atļautajai viena maksājuma summai Naksāt taču var desmitreiz

  6. Kauseniece

Draugiem Facebook Twitter Google+