×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2012
Drukāt

Jūrmalas mērs: zem svītras palikušie taisa politiskas intrigas

Foto-LETAFoto-LETA

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis uzskata, ka vairākas no pilsētā aktīvajām sabiedriskajām organizācijām vienkārši iesaista iedzīvotājus politiskās intrigās. Tā viņš atzina intervijā aģentūrai BNS.

“Ir jāsaprot, ka šeit es nebūšu populārs. Bet es iedzīvotājus nešķiroju. Ir jānošķir, kuros gadījumos ir reālas problēmas, un kur tā ir tikai politiskā cīņa,” viņš norādīja.

“Man nepietiek pirkstu, lai saskaitītu, kurās partijās zem svītras ir palikuši cilvēki, kas sauc sevi par sabiedrības viedokļa paudējiem, kas vāc parakstus un organizē dažādus piketus. Šie cilvēki ir ļoti aktīvi. Savā ziņā tas ir ļoti labi, jo opozīcijai šādi arī ir jādarbojas. Taču, ja tāda ir izvēlēta politiskās cīņas metode, tad es ne par ko citu iedzīvotājus nevaru pārliecināt. Tas diemžēl jau notiek gadiem. Gan visa pilsēta, gan visa dome šos cilvēkus labi zina,” sacīja domes priekšsēdētājs.

Kā piemēru viņš minēja “Jūrmalas aizsardzības biedrību”, kuras runasvīrs ir Guntis Grūbe.

“Viņš vienās Jūrmalas domes vēlēšanās palika aiz svītras no vienas partijas saraksta. Viens no aktīvistiem ir arī Rihards Pētersons, kurš palika pirmais aiz svītras vēlēšanās no citas partijas saraksta. Ir arī daudz organizāciju līderu, kuriem ir izdevīgi sevi saukt par uzņēmēju pārstāvjiem. Tā ir arī Jūrmalas Sabiedrisko organizāciju apvienība, kuras vadītāja Silvija Vīksniņa, kas ir viena Reformu partijas aktīvistēm, kā arī daudzi citi. Es varu izstiepties vai sarauties, bet tās visas ir politiskās cīņas metodes, un es tur neko nevaru darīt. Šeit nav runa par to, ka es varētu uzlabot komunikāciju. Es to vēlētos. Ir pat bijušas sanāksmes, kur mēs par to runājam, bet pieredze rāda, ka tas neko nemaina,” pastāstīja Truksnis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+