×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
13. aprīlis, 2015
Drukāt

Jūrmalas pašvaldība grasās nodot Krasovicku ģimenes rīcībā ielu (15)

Foto: LETAFoto: LETA

Viens no bijušajiem AS "Parex banka" īpašniekiem - Viktors Krasovickis.

Jūrmalas pašvaldība lems par ielas nodošanu īpašumā privātpersonai, ar šādu paziņojumu klajā nākusi Jūrmalas aizsardzības biedrība (JAB), kas sola to nepieļaut. Saskaņā ar Latvijas Radio vēstīto, ielu plānots nodot eksbaņķiera Viktora Krasovicka ģimenes rīcībā.

JAB izpētījis, ka pēdējā Jūrmalas domes sēdē tika pieņemts lēmums uzsākt atsavināšanas procesu vairāk kā 50 zemesgabaliem. Viens no šiem īpašumiem ir 3.līnija 2110. Vismaz līdz 2014.gada maijam šis 3.līnijas ielas posms starp Bulduru un Vidus prospektiem bija iznomāts bijušā baņķiera Viktora Krasovicka meitai teritorijas labiekārtošanai un slēpās aiz augsta žoga.

“Mums nav informācijas par nomas līguma jaunajiem noteikumiem un termiņu, kas, acīmredzot, ir pārtapuši mēģinājumā iegūt šo ielas posmu privātīpašumā,” paziņojumā pauž JAB.

JAB valdes priekšsēdētājs Uldis Kronblūms norāda, ka savulaik villas “Marta” kompleksa apbūvei nepieciešamajos trijos kvartālos īpašnieki nojauca visas ēkas, taču palika problēma ar šķērsielām. Šķērsielas posms tika iznomāts.

Jūrmalas domē aģentūra BNS noskaidroja, ka ceturtdien domes sēdes darba kārtībā ir iekļauts jautājums par šī zemes posma iznomāšanu uz pieciem gadiem, bet ne ilgāk kā līdz zemes gabala atsavināšanai.

Domes pārstāve Ieva Aile pastāstīja, ka 26.marta domes sēdē deputāti apstiprināja atsavināšanai paredzēto pašvaldības īpašumā esošo nekustamo īpašumu sarakstu, kurā iekļauti tie īpašumi, kuri nav nepieciešami pašvaldības funkciju nodrošināšanai. Sarakstā iekļauts arī 3.līnijas posms.

“Ņemot vērā reālo situāciju – komplekso arhitektonisko risinājumu – pašvaldība nesaskata iespējas konkrēto teritoriju 478 kvadrātmetru platībā izmantot pašvaldības funkciju veikšanai. Tāpēc šobrīd likumā paredzētajā kārtībā tiek kārtotas nomas tiesības, savukārt īpašumtiesību pāreja ir iespējam tikai pēc tehniskās teritorijas tirgus vērtības noteikšanas un domes lēmuma pieņemšanas, rīkojot izsoli starp pieguļošo zemes gabalu īpašniekiem,” skaidroja Aile.

Kopumā pašvaldības funkciju nodrošināšanai vairs nav nepieciešami 57 nekustamie īpašumi un tos atsavinās trīs kārtās. Par katru atsavināmo īpašumu tiks gatavoti atsevišķi izsoles noteikumi, informēja Aile.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Lv taču ir īpaša cieņa pret Lv izzadzējiem un saviem kaklakungiem!
  Klanamies tik zemu, ka kāds pēcpusē var iespraust!
  Vai tad tikai joka pēc mēs ik mēnesi viņam maksājam 200 000 …
  Tikai brīnums, ka vēl nav iedots 3 zvaigžņu grabulis par īapšiem nopelniem!
  Nu un kas, ka Parex bankas visa epopeja nodokļu maksātājiem izmaksāja nieka 2 miljardus!

 2. Latvija taču nav Āfrika, kur var brīvi savannā iegādāties desmitiem tūkstošu hektāru. Ir taču kaut kādas morālas robežas. Nu nedrīkstam taču izdabāt naudas dēļ prātā sajukušam kampējam un morālam deģenerātam.

 3. PĒRKAMIE LEMBERGA SARKANIE ZEMNIEKI!

 4. .................... Atbildēt

  ielai būs godmāņa vārds?

 5. šitas ir jātiesā un īpašumi jānacionalizē!

 6. Lai pamēģina nopirkt ielu Telavivā un vēlams tur lai arī paliek.

 7. Levitu par prezidentu-būs skaisti!

 8. Šis tips uzmeta visu Laviju,bet viņam vēl ir par maz! Un atrodas pakalpiņi kas par grašiem gatavi viņam savu godu un zemi atdot!

 9. kuri prot nedaudz lasīt žestu valodu,sapratīs šamējā ,,valodu”. Šausmas,kas par nelietīgu cilvēku.

 10. Par kādu naudu viņi var nopirkt Jūrmalu?Vai tad ielas nav domātas visiem cilvēkiem?

 11. Vai Jūrmalas domi nevarētu nodot blēdim ilgtermiņa lietošanā?

 12. Āreče – restitūcija jau sākusies …

 13. Cik ilgi vēl Jūrmalas pašvaldība ņirgāsieas par saviem iedzīvotājiem . Vai Krasovickim vēl nepietiek ar to , ko nodarījis visai latviesu tautai. Lai Jūrmalas pašvaldība pat nesacerās….

 14. Atceros Finka pareģojumu par zagļiem Atbildēt

  Lai tas naturalizētais okupants un krāpnieks atdod visu latviešu tautai nozagto!

Draugiem Facebook Twitter Google+