×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

Jūrmalas policistus vaino nežēlīgā attieksmē: bez apaviem salā izraida cilvēku (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Jūrmalas pašvaldības policijas darbinieki no atskurbtuves ziemas salā bez apaviem izraidījuši kādu vīrieti, kā rezultātā viņam amputēti kāju pirksti. Uzsākta dienesta izmeklēšana, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Jūrmalas iedzīvotājs vietējā slimnīcā sastapis vīrieti ar amputētiem kāju pirkstiem. Viņš vēlas palikt anonīms, tomēr, atsaucoties uz sarunu ar izkropļoto, stāsta, ka Jūrmalas pašvaldības policijas darbinieki vīrieti esot izraidījuši no atskurbtuves ziemas salā bez apaviem, kā rezultātā viņš esot guvis apsaldējumus, tāpēc nācies amputēt kāju pirkstus.

“Es uzskatu, ka šo cilvēku bija jānogādā mājās, patversmē vai kādā citā siltā vietā, kur viņš savas ekstremitātes neapsaldētu. Diemžēl viņš izlaists ārā naktī, ziemas salā, līdz ar to viņu šobrīd var sastapt Jūrmalas slimnīcā ratiņkrēslā. Kas būs tālāk? Nav zināms. Varbūt būs jāgriež kājas līdz ceļiem,” raidījumam stāsta Jūrmalas iedzīvotājs.

Jūrmalas pašvaldības policijā uzsākta dienesta izmeklēšana, kas noslēgšoties pēc trijām nedēļām.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Cietusais noteikti iesudzes tiesa latvijas valsti un dabus maksat raudadam baigo naudu .

  2. “30. decembra vakarā viņu ievietoja atskurbtuvē, bet 31. decembra rītā viņu izmeta ar … plikām kājām,” raidījumam sacīja Jūrmalas pašvaldības policijai pietuvināts avots.

    “Tonakt dežurante atskurbtuvē bija darbiniece Ančereviča un palīgs Villa. Ančereviča no rīta ārdījusies, sakot: “Kaut kāds klauns atnācis un prasa zābakus!” ” avots piebildis, “nākamreiz, kad viņu ievietoja atskurbtuvē, kājas jau bija uzpampušas.”
    ————————————–
    Un šitādas nolietotas mātītes ar atņirdzienā atkārtu žokli, redz ir tie labākie policijas kadri!

  3. Nu zvēri,kas cits!

  4. Kāda valdība tāda policija.Abiem nodokļa maksātāji ir pie dirsas.

Draugiem Facebook Twitter Google+