Latvijā
Novados

Jūrmalas pusē brīvprātīgie meklē bezvēsts pazudušo Aināru Jēgeru 7


Foto no “skaties.lv”
Foto no “skaties.lv”
31 gadu vecais Ainārs Jēgers

Papildināta ar otro teikumu.

Biedrība “Bezvests.lv” šodien no plkst.10 Jūrmalas pusē organizēs bezvēsts pazudušā 31 gadu vecā Aināra Jēgera meklēšanu, aģentūru LETA informēja interneta vietnes preses pārstāve Svetlana Gintere. Bet jau vakarā diemžēl vīrietis atrasts miris. 

Meklēšana notiks Priedaines pusē, Jūrmalā – meža masīvā, mazdārziņu teritorijā un blakus ūdenstilpēm – aizaugušās pļavās.
Obligāts ekipējums ir gumijas vai trekinga zābaki, lietus mētelis, apģērbs kārtās, ūdens, maizītes un ātrās uzkodas, kā arī silts dzēriens termosā.

“Bezvests.lv” pārstāve norāda, ka organizatori var lūgt cilvēkus neatbilstošā apģērbā nepiedalīties meklēšanā un neiekļaut grupās. Vēlams līdzi mašīnā ielikt maiņas apģērbu un apavus, ko pēc tam pārvilkt. Tāpat tiek lūgts ņemt vērā, ka temperatūra no rītiem ir tuvu 0 grādiem un ir liels mitrums. Apģērbs vēlams spilgts un iedzīvotāji aicināti droši vilkt atstarojošās vestes.

“Bezvests.lv” lūdz katram brīvprātīgajam īpaši rūpīgi izvērtēt savas spējas piedalīties meklēšanā gan fiziski, gan psiholoģiski. “Bezvests.lv” nevar uzņemties atbildību par brīvprātīgajiem un lūdz ievērot drošības tehniku un piesardzību meklēšanas laikā. “Tāpat, lūdzam stingri ievērot grupu vadītāju instrukcijas un norādes – iet tikai ķēdē taisni, iepazīties un sekot ķēdē blakus esošām personām, nepamest blakus esošās personas, kategoriski aizliegts ieiet pamestās ēkās (to darīs tikai grupu vadītāji un pastāvīgie brīvprātīgie, ja maršrutā būs pamestas ēkas) vai citos bīstamos objektos, neatdalīties no grupas pat uz īsu brīdi,” skaidro organizatori.

Saistītie raksti

Meklēšanā aizliegts piedalīties nepilngadīgām personām. “Bezvests.lv” neatbalsta, nekoordinē un nekomentē individuālu, nesaskaņotu staigāšanu pa pārmeklējamo teritoriju.

Biedrības kontakttālruņi meklēšanas pasākuma koordinēšanai ir 22 084 084, 28 275 255 un 25 751 955.

Organizatori atgādina, ka 31 gadu vecais rīdzinieks Ainārs Jēgers izgājis no mājas nezināmā virzienā 4.oktobrī ap plkst.20 un līdz šim nav atgriezies. Jēgers bija paņēmis līdzi telefonu “Samsung Galaxy”, maku violetā krāsā, kājās viņam bija zili “Nike” sporta apavi, bet mugurā – melnā jaka.

4.oktobrī ap plkst.20 pazudušais sazvanījās ar draugu un tobrīd bija sliktā garastāvoklī.

 

LA.lv