×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
15. oktobris, 2016
Drukāt

Jūrmalas pusē brīvprātīgie meklē bezvēsts pazudušo Aināru Jēgeru (7)

31 gadu vecais Ainārs Jēgers31 gadu vecais Ainārs Jēgers

Foto no "skaties.lv"

Uzmanību!

Visi, kas redzējuši pazudušo jaunieti vai kaut ko zina par viņa atrašanās vietu, tiek aicināti zvanīt policijai pa tālruni 110 vai "Bezvests.lv" pa tālruni 22 084 084.

Papildināta ar otro teikumu.

Biedrība “Bezvests.lv” šodien no plkst.10 Jūrmalas pusē organizēs bezvēsts pazudušā 31 gadu vecā Aināra Jēgera meklēšanu, aģentūru LETA informēja interneta vietnes preses pārstāve Svetlana Gintere. Bet jau vakarā diemžēl vīrietis atrasts miris. 

Meklēšana notiks Priedaines pusē, Jūrmalā – meža masīvā, mazdārziņu teritorijā un blakus ūdenstilpēm – aizaugušās pļavās.
Obligāts ekipējums ir gumijas vai trekinga zābaki, lietus mētelis, apģērbs kārtās, ūdens, maizītes un ātrās uzkodas, kā arī silts dzēriens termosā.

“Bezvests.lv” pārstāve norāda, ka organizatori var lūgt cilvēkus neatbilstošā apģērbā nepiedalīties meklēšanā un neiekļaut grupās. Vēlams līdzi mašīnā ielikt maiņas apģērbu un apavus, ko pēc tam pārvilkt. Tāpat tiek lūgts ņemt vērā, ka temperatūra no rītiem ir tuvu 0 grādiem un ir liels mitrums. Apģērbs vēlams spilgts un iedzīvotāji aicināti droši vilkt atstarojošās vestes.

“Bezvests.lv” lūdz katram brīvprātīgajam īpaši rūpīgi izvērtēt savas spējas piedalīties meklēšanā gan fiziski, gan psiholoģiski. “Bezvests.lv” nevar uzņemties atbildību par brīvprātīgajiem un lūdz ievērot drošības tehniku un piesardzību meklēšanas laikā. “Tāpat, lūdzam stingri ievērot grupu vadītāju instrukcijas un norādes – iet tikai ķēdē taisni, iepazīties un sekot ķēdē blakus esošām personām, nepamest blakus esošās personas, kategoriski aizliegts ieiet pamestās ēkās (to darīs tikai grupu vadītāji un pastāvīgie brīvprātīgie, ja maršrutā būs pamestas ēkas) vai citos bīstamos objektos, neatdalīties no grupas pat uz īsu brīdi,” skaidro organizatori.

Meklēšanā aizliegts piedalīties nepilngadīgām personām. “Bezvests.lv” neatbalsta, nekoordinē un nekomentē individuālu, nesaskaņotu staigāšanu pa pārmeklējamo teritoriju.

Biedrības kontakttālruņi meklēšanas pasākuma koordinēšanai ir 22 084 084, 28 275 255 un 25 751 955.

Organizatori atgādina, ka 31 gadu vecais rīdzinieks Ainārs Jēgers izgājis no mājas nezināmā virzienā 4.oktobrī ap plkst.20 un līdz šim nav atgriezies. Jēgers bija paņēmis līdzi telefonu “Samsung Galaxy”, maku violetā krāsā, kājās viņam bija zili “Nike” sporta apavi, bet mugurā – melnā jaka.

4.oktobrī ap plkst.20 pazudušais sazvanījās ar draugu un tobrīd bija sliktā garastāvoklī.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Viendien lasiju, ka esot atradies, esot aizbraucis uz vāciju, esot devis ziņu jau no turienes. Bet jābrīnās, ka atkal raksts!

  2. Kāpēc meklē tikai tagad un tieši tur? Varbūt kāds kaut ko zina, bet neuzraksta visu? Būtu labāk, ka viņš būtu ārzemēs un dzīvs, nevis meža masīvā, kur diez vai vairs dzīvu atradīs. Varbūt jāaicina, lai atsaucas, ka viņu dikti gaida un meklē. Savādi šie novēlotie lūgumi pēc palīdzības. Cilvēkiem brīvdienas maitājiet un viss.
    Lai cilvēks netraucēti atpūšas un atgriežas atpūties pie tiem, kuri viņu gaida un nevar iztikt bez viņa.

  3. Vienreiz jau rakstīju-ar svārsta palīdzību varu noteikt-vai cilv.dzīvs. Man svārsts uzrāda,ka viņš ir dzīvs,bet neatrodas Latvijā.

    • Ej ka tu ar savu svārstu zini kur. Stulbie tjip ekstrasensi jau nu šajā mirklī varētu aizvērt žaunas. Vai nocirst pirkstus pirps datora ieslēgšanas. Svārsts viņai ibio…

    • Ja vari noteikt,tad sen jau varēji noteikt,citādi tas jāuzskata kā ļaunprātīga noklusēšana un jātiesā,ja nē,nemuļķo cilvēkus

Draugiem Facebook Twitter Google+