Mobilā versija
+4.5°C
Leonīds, Leonīda
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
1. jūlijs, 2016
Drukāt

Jūrmalas pusmaratona un Krāsu skrējiena laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīt gaidāmā Jūrmalas pusmaratona un Krāsu skrējiena laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja pusmaratona organizatoru pārstāve Līva Pērkone.

Satiksmes ierobežojumi sagaidāmi jau šodien no plkst.18 līdz rītdienas plkst.18. Maratona norišu laikā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tallinas ielā no Mazās Nometņu ielas līdz Artilērijas ielai, Lēdurgas ielā no Tallinas ielas līdz Raiņa ielai, Raiņa ielā no
Lēdurgas ielas līdz auto ceļam P128, Mazajā Nometņu ielā no Raiņa ielas līdz Talsu šosejas rotācijas aplim, Rūpniecības ielā no Tallinas ielas līdz Telšu ielai.

Rīt, 2.jūlijā, no plkst.9.30 līdz 15.30 tiks ierobežota transporta kustība Tallinas ielā no Mazās
Nometņu ielas līdz Artilērijas ielai, Lēdurgas ielā no Tallinas ielas līdz Raiņa ielai, Raiņa ielā no Lēdurgas ielas līdz auto ceļam P128, Mazajā Nometņu ielā no Raiņa ielas līdz Talsu šosejas rotācijas aplim, Rūpniecības ielā no Tallinas ielas līdz Telšu ielai.

Automašīnas, kas tiks novietotas minētajos maršruta posmos, tiks piespiedu kārtā pārvietotas no vietas, kas traucē pasākuma nodrošināšanai, uz citu stāvēšanai atļautu vietu.

Tāpat 2.jūlijā no plkst.9 līdz 15.30 tiks atslēgti luksofori Mazajā Nometņu un Raiņa ielas krustojumā.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+