Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
1. jūlijs, 2016
Drukāt

Jūrmalas pusmaratona un Krāsu skrējiena laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīt gaidāmā Jūrmalas pusmaratona un Krāsu skrējiena laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja pusmaratona organizatoru pārstāve Līva Pērkone.

Satiksmes ierobežojumi sagaidāmi jau šodien no plkst.18 līdz rītdienas plkst.18. Maratona norišu laikā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tallinas ielā no Mazās Nometņu ielas līdz Artilērijas ielai, Lēdurgas ielā no Tallinas ielas līdz Raiņa ielai, Raiņa ielā no
Lēdurgas ielas līdz auto ceļam P128, Mazajā Nometņu ielā no Raiņa ielas līdz Talsu šosejas rotācijas aplim, Rūpniecības ielā no Tallinas ielas līdz Telšu ielai.

Rīt, 2.jūlijā, no plkst.9.30 līdz 15.30 tiks ierobežota transporta kustība Tallinas ielā no Mazās
Nometņu ielas līdz Artilērijas ielai, Lēdurgas ielā no Tallinas ielas līdz Raiņa ielai, Raiņa ielā no Lēdurgas ielas līdz auto ceļam P128, Mazajā Nometņu ielā no Raiņa ielas līdz Talsu šosejas rotācijas aplim, Rūpniecības ielā no Tallinas ielas līdz Telšu ielai.

Automašīnas, kas tiks novietotas minētajos maršruta posmos, tiks piespiedu kārtā pārvietotas no vietas, kas traucē pasākuma nodrošināšanai, uz citu stāvēšanai atļautu vietu.

Tāpat 2.jūlijā no plkst.9 līdz 15.30 tiks atslēgti luksofori Mazajā Nometņu un Raiņa ielas krustojumā.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (52)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+