×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
23. septembris, 2012
Drukāt

Jūrmalas pusmaratonā uzvar Lukins un Marhele

i.marhele-2472-13

Sestdien, 22. septembrī norisinājās pēdējais Jūrmalas maratonu sērijas pasākums – Sensodyne Jūrmalas skriešanas pusmaratonā, kas bija šajā pilsētā notiekošā maratonu sērijas pēdejais asākums, pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uzvaru svinēja Krievijas pārstāvis Sergejs Lukins, sieviešu konkurencē Latvijas pārstāve Ilona Marhele (attēlā).

Pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uzvarēja Krievijas pārstāvis Sergejs Lukins, kas finišu sasniedza pēc stundas, 6 minūtēm un 23 sekundēm. Otrajā vietā ierindojās Jānis Girgensons no SK Metroons/Nike Riga, atpaliekot no līdera vien par trim sekundēm. Trešo labāko rezultātu pusmaratona distancē vīriešu konkurencē uzrādīja lietuvietis Marius Diliūnas no BK Saulius, atpaliekot no uzvarētāja par septiņām sekundēm.

„Sacensībās bija ļoti nopietna konkurence, nācās pielietot visus ieročus, kas ir manā arsenālā, cīņa norisinājās līdz pat pēdējiem finiša metriem. Lai arī pēc idejas bija jāuzvar jaunībai, tomēr uzvarēja pieredze. Trase bija interesanta, sākumā ar vairākiem pagriezieniem, kuru dēļ nācās mainīt skriešanas stilu, bet pēc tam trase bija taisna un varēja attīstīt lielu ātrumu. Uzskatu, ka šādā trasē finišu varētu sasniegt pat vienā stundā un četrās minūtēs, sacensības komentēja Sergejs Lukins.

“Šodien uzlaboju arī savu personisko rekordu, tomēr vienīgi finiša spurtā nedaudz pietrūka spēka, lai attīstītu lielāku ātrumu, jo spēka rezerves jau bija iztērētas. Tomēr nākamgad ceru uzlabot rezultātu, tā kā viss ir priekšā,” sacīja labākais no mūsējiem Jānis Girgensons. 

Pusmaratona distancē sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Ilona Marhele no City Fitness, finišu sasniedzot pēc stundas un 17 minūtēm. Otro labāko rezultātu sieviešu konkurencē uzrādīja Anita Kažemāka, kas no līderes atpalika par 1 minūti. Trešajā vietā sieviešu konkurencē šajā distancē ierindojās Dace Lina, sasniedzot finišu pēc stundas un 24 minūtēm. „Trases sākums bija dinamisks ar līkumiem, pēc tam bija garš taisns posms, tā kā nebija izteikta reljefa trasē varēja attīstīt lielu ātrumu. Sākumā trasē plecu pie pleca skrējām ar Anitu Kažemāku, tomēr distances otrajā daļā aptuveni astoņus kilometrus pirms finiša kāpināju tempu un veicu atrāvienu, kas man nodrošināja uzvaru,” koentēja uzvarētāja Ilona Marhele. 

10 kilometru distancē labāko rezultātu vīriešu konkurencē uzrādīja Konstantīns Savčuks finišu sasniedzot pēc 35 minūtēm un 20 sekundēm. Otrajā vietā ierindojās Kristaps Kaimiņš, kas par trīspadsmit sekundēm atpalika no līdera. Trešais finišēja Māris Ābele no City Fitness, kas no Savčuka atpalika par pusminūti.

10 km distancē sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja skriešanas sacensību favorīte – lietuviete Renalda Kergite no BK Stadija, kas finišu sasniedza pēc 38 minūtēm un 47 sekundēm. Otrais labākais rezultāts sieviešu konkurencē bija Diānai Panovskai (41:54:55). Trešajā vietā ierindojās Ināra Lūse (44:15:75).

Tautas distancē jeb 5 km labāko rezultātu vīriešu konkurencē uzrādīja Jānis Razgalis (15 minūtes un 41 sekunde), bet sieviešu – Zane Lagzdbertmane (18 minūtes un 54 sekundes).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+