Veselam
Netradicionāli

Jūrmalas slimnīca notiks bezmaksas meistarklases – par uzturu, cigun, stāju u.c.1

Publicitātes foto

Šā gada 3. martā pl.12-17 ielūdzam uz Veselības dienu Jūrmalā. Pasākumi notiks, atbalstot jaunā veselības centra “Kundawell Jūrmala” izveidošanu un veicinot jūrmalnieku un pilsētas viesu informētību par veselīgu dzīvesveidu un iespējām ar fizisko un elpošanas vingrinājumu, pareiza uztura, Ķīnas medicīnas, savas iztēles spēka un domformu izmantošanas un citu metožu palīdzību atgūt veselību, justies moži un labi jekurā vecumā.

Programma

Jūrmalas slimnīca, Vienības pr. 19/21, Jūrmala (st.Bulduri)

12.00 – 14.00 veselīgās ēšanas meistarklase (Guna Bīlande) – lekcija (45 min) un praktiskās nodarbības

14.00 – 16.00 nelielas, 15 – 20 minūtes ilgas lekcijas par cigun, jogu, holistisku (veseluma) pieeju veselībai, iztēles spēju izmantošanu veselības uzlabošanai un citām tēmām.

Lekciju tēmas: “Cigun un holistiskās ārstniecības sistēmas mūsdienu medicīnā”, “Džun Juaņ cigun Latvijā un pasaulē”, “Esiet pazīstami – imidžterapija”, “Diētas kultūrvēsturiskie un reliģiskie aspekti Austrumu un Rietumu kultūru kontekstā”, “Ci loma cilvēka veselībā”, “Cilvēka stāja – veselības enkurs”u.c.

Lektori: anesteziologs, osteopāts un imidžterapijas speciālists – Dr.med. Edgars Vasiļevskis, anesteziologs – reanimatologs un imidžterapijas speciālists – Dr Zane Jaunberga, Dr.hist. Profesors Kaspars Kļaviņš, Džun Juaņ cigun pasniedzēja un imidžterapeits Maija Veide, jogas skolotāja Ineta Ķirse u.c.

16.00 – 17.00 praktiskās Džuņ Juaņ cigun nodarbības visām vecuma grupām!

Plašāka informācija par veselības centra “Kundawell Jūrmala”mērķiem, speciālistiem, atveseļošanas un mācību programmām:
www.kundawell-jurmala.com

 

LA.lv