Sports
Futbols

Jūrmalas “Spartaku” papildinās krievu Mesi0

foto – spartakworld.ru

Latvijas čempionu futbolā Jūrmalas “Spartaka” sastāvu uz nomas tiesībām līdz sezonas beigām papildinās 23 gadus vecais Maskavas “Spartak” krievu uzbrucējs Deniss Davidovs.

Maskavas “Spartak” audzēknis Davidovs pārstāvējis dažādas (U-17, U-19, U-21) Krievijas jaunatnes izlases, kur 33 spēlēs guvis 15 vārtus. Šo spēlētāju Krievijā uzskatīja un joprojām uzskata par lielu talantu, viņš tika nodēvēts par Krievijas Mesi, tomēr līdz šim to īsti nav izdevies apliecināt laukumā. Kopš 2013. gada Davidovs “Spartak” sastāvā aizvadījis 33 spēles un guvis tikai vienus vārtus, vairāk spēlējot kuba otrajā komandā.

2015. gada 31. martā Davidovs debitēja Krievijas nacionālas izlases sastāvā spēlē pret Kazahstānu, kas pagaidām ir viņa vienīgā spēle valstsvienībā.

Abi kubi par šo darījumu oficāli vēlējās paziņot pēc dažām dienām, taču pats Davidovs sociālajos tīklos jau dalījies ar UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas rezultātiem – pirmajā kārtā Jūrmalas “Spartaka” pretinieki būs Belgradas “Crvena Zvezda”.

Saistītie raksti

“Varu apstiprināt, ka Jūrmalas “Spartaks” ir panācis vienošanos par Davidova īri no Maskavas “Spartak” līdz sezonas beigām. Viņš pēdējā laikā ir maz spēlējis un vēlas atgriezties futbolā, iegūstot spēļu praksi mūsu klubā. Redzams, ka Deniss ir ļoti motivēts, tas priecē. Caur mūsu komandu Davidovs sevi varēs parādīt Eiropā vai atgriezties Maskavas “Spartak”. Kāpēc gan nē?Jūrmalas klubs cīnās ar Latvijas čempionu titulu, tam ir garantētas četras Eiropas kausu spēles, bet mēs ceram uz vismaz sešām,” portālam championat.com sacījis futbola aģents Marko Trabuki, kurš Krievijas medijos tiek dēvēts kā Jūrmalas “Spartaka” īpašnieks.

Kazahstānā dzimušais, Šveicē augušais un Krievijā dzīvojošais futbola aģents Marko Trabuki jūrmalnieku spēlēs tika manīts jau pērn un tika minēts kā iespējamais kluba prezidents, tomēr par oficiāliem viņa amatiem nekas nav ziņots. Interesanti, ka tieši Trabuki bija tas aģents, kurš 2006. gadā tolaik 18 gadus vecajam rēzeknietim, tagad “Spartaka” ģenerāldirektoram Edgaram Gauračam palīdzēja nokļūt Itālijas klubā “Ascoli”.

LA.lv