Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
2. augusts, 2014
Drukāt

Jūrmalas un Saulkrastu virzienos kursēs 50 papildreisi

Foto-LETAFoto-LETA

Cilvēki kāpj vilcienā Dzintaru stacijā.

Šodien un rīt, 3.augustā, tiks norīkoti vairāk papildu elektrovilcienu reisu nekā iepriekšējās brīvdienās – visi vilcieni, kas vien ir “Pasažieru vilciena” (PV) rīcībā un cik vagonu parka tehniskās iespējas pieļauj, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā.

Kopumā sestdien un svētdien papildus kursēs 50 reisi Jūrmalas un Saulkrastu virzienos.

Kā skaidro uzņēmumā, lai samazinātu rindas pie biļešu iegādes, šajās brīvdienās Rīgas Centrālās stacijas kasēs strādās lielāks darbinieku skaits. Novērtējot arvien pieaugošo pasažieru vēlmi doties brīvdienās ar vilcienu, tiks atbilstoši pārkārtoti darba grafiki, pielāgojot tos paredzamajai pasažieru plūsmas intensitātei.

PV aicina pasažierus iegādāties vienlaikus biļetes gan turp, gan atpakaļceļam iepriekšpārdošanā jebkurā kasē, tādējādi izvairoties gan no iespējamas stāvēšanas rindā pie biļešu kasēm, gan ieekonomējot biļetes cenu. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā jau desmit dienas pirms plānotā brauciena, un par to netiek iekasēta papildu maksa.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (49)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+