Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
26. marts, 2015
Drukāt

Jūrmalu vasarā greznos vairāk nekā 22 000 puķu stādu

Foto: LETAFoto: LETA

Pavasara un vasaras sezonā Jūrmalas pilsētvidi papildinās vairāk nekā 22 tūkstoši puķu stādi, tostarp 17 tūkstoši viengadīgo puķu un 5300 sīpolpuķu stādu, aģentūra BNS noskaidroja pašvaldībā.

Viengadīgo puķu stādi šobrīd aug kokaudzētavas “Bulduri” siltumnīcās. Pirmos 5000 pavasara atraitnīšu stādus aprīļa sākumā sāks stādīt Horna dārzā, Jaundubultu parkā un Dubultu skvērā, vēsta dome.

Jūrmalas pilsētu kopumā pavasarī un vasarā daiļos vairāk nekā 4000 dažādu krāsu pelargonijas, 5000 atraitnītes, 5300 tulpes, 1000 samtenes, 800 begonijas, 500 salvijas un daudz citu ziedu šķirņu. Košākais skvērs pavasarī būs Horna dārzs pie Jūrmalas Kultūras centra Majoros. Tajā ziedēs gandrīz 9000 ziedu, tostarp tulpes, atraitnītes, dekoratīvie sīpoli. Savukārt vasarā to rotās ap 4000 dažādu stādījumu – rudbekijas, samtenes, salvijas, verbenas, kleomes, balzamīnes, begonijas un citas puķes. Jomas ielā – būs izvietotas septiņas puķu piramīdas, kas pārsvarā veidotas no sārto toņu pelargonijām, pelēkajām krustainēm, begonijām un balzamīnēm, pavēstīja dome.

Jūrmalas pilsētas galvenā dārzniece Ingrīda Griķe pavēstīja, ka papildus ierastajiem apstādījumiem pilsētas centrālajā daļā šogad plānots uzstādīt puķu sienu no aptuveni 400 ziedu stādiem. Tāpat ziedu rotājumi tiks uzstādīti pie apgaismes stabiem pie Ķemeru dzelzceļa stacijas un bērnudārza, kā arī pie Kauguru kultūras nama, Raiņa ielā un Nometņu ielā.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+