Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. decembris, 2015
Drukāt

Jūrnieka sitēji pārsūdz spriedumu (1)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Lai gan prokurors visiem apsūdzētajiem prasīja nosacītu brīvības atņemšanu, tiesas ieskatā, karavīra sitēji pelnījuši reālu cietumsodu. Attēlā: viens no apsūdzētajiem Andris Veldre, kam saskaņā ar tiesas spriesto ieslodzījumā jāpavada trīs gadi un trīs mēneši.

Notiesājošo Ventspils tiesas spriedumu pārsūdzējuši visi trīs vīrieši, kuri atzīti par vainīgiem Nīderlandes jūrnieka piekaušanas lietā saistībā ar 2014. gada maijā Ventspilī notikušo incidentu – smagu miesas bojājumu nodarīšanu ārvalstu jūrniekam.

Apelācijas sūdzības iesnieguši gan abi vīrieši, kurus Ventspils tiesa nolēma sodīt ar reālu brīvības atņemšanu attiecīgi uz četriem gadiem un uz trim gadiem un trim mēnešiem, gan trešais vīrietis, kuram saskaņā ar pirmās instances tiesas spriedumu piespriesta nosacīta brīvības atņemšana uz diviem gadiem. Par pirmās instances tiesas spriedumu saņemts arī prokurora protests. Ar lietas nosūtīšanu skatīšanai apelācijas instancē Ventspils tiesa, visticamāk, gan nogaidīs vēl līdz šī gada beigām saistībā ar to, ka cietušais un viņa pārstāvji nedzīvo Latvijā un arī no viņu puses vēl ir iespējams saņemt pārsūdzību pa pastu, skaidroja tiesā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ventspils bandīti !!! ..!!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+