hsfmotorsport.nl

Justam teicami starti un muguras problēmas 0

Nīderlandes čempionāta “Dutch Masters” solo motociklu klasēm pirmajā posmā Akselā MX2 klasē divi lieliski starti padevās “HSF Logistics” komandu pārstāvošajam Robertam Justam.
Abus braucienus viņš sāka līderu trijniekā, tomēr brauciena laikā zaudēja pozīcijas un atkāpās un 13. un 15. vietu, divu braucienu summā – 17. Šoreiz objektīvu iemeslu dēļ, jo par sevi lika manīt arī savainotā mugura. “Tā noteikti nebija tāda nedēļas nogale, uz kādu biju cerējis. Problēmas sagādāja sāpošā mugura un trasē tā arī neizdevās atrast savu ritmu. Arī smilšu trasēs šajā pavasarī sanācis trenēties pavisam maz. Priekšā ir divas nedēļas, kurās būs iespējas to darīt, lai būtu gatavs pasaules čempionāta posmam Valkensvārdā,” par savu šābrīža gatavību sacījis Roberts Justs.
Viņa “HSF Logistics” komandas biedri šoreiz tika augstāk – Kalvins Flānderens un Braiens Bogers katrs pa reizei iebrauca labāko desmitniekā, posmā izcīnot 9. un 14. vietu.
Līderu trijniekā bija arī pasaules čempionāta trasēs priekšgalā braucošie sportisti – kārtējā dubultuzvara Džefrijam Herlingam, otrais Aleksandrs Tonkovs no Krievijas, trešais Žeremī Sīvers no Šveices.
MX1 klasē Toms Macuks pirmajā braucienā izcīnīja 18. vietu, otrajā izstājās. Par posma uzvarētāju kļuva Jevgeņijs Bobriševs no Krievijas.