×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. aprīlis, 2016
Drukāt

Justs Eirovīzijas 2. pusfinālā dziedās pirmais

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dziedātājs Justs Sirmais

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa organizatori izsludinājuši secību kādā valstu pārstāvji uzstāsies konkursa pusfinālos 10. un 12.maijā. Latvijas pārstāvis Justs Sirmais otrajā pusfinālā uz lielās Eirovīzijas skatuves kāps pirmais, LA.lv pavēstīja LTV pārstāve Agita Pudule.

“Kāpt pirmajam uz skatuves vienmēr ir liels izaicinājums un prasa īpašu koncentrēšanos, bet tai pat laikā šis sarežģītais uzdevums ļoti mobilizē, un esmu pārliecināts, ka Latvijas un mans vārds, izskanot pirmais, nesīs mums visiem lieliskus rezultātus,” pauda dziedātājs.

Bez Justa Eirovīzijas 2. pusfinālā uzstāsies mūziķi no vēl 18 valstīm: Albānijas, Austrālijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Serbijas, Slovēnijas, Šveices un Ukrainas.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurš šogad norisināsies jau 61. reizi, piedalīsies 43 dalībvalstis.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Pusfināli notiks 10. un 12. maijā, bet lielais fināls – 14. maijā. Kā ierasts, konkursu varēs vērot tiešraidē LTV1.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+