×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
22. augusts, 2016
Drukāt

Justs pēc smadzeņu satricinājuma brauc un uzvar Cēsīs

foto - HSF Logisticsfoto - HSF Logistics

Latvijas čempionāta trešajā posmā motokrosā MX2 klasē uzvarēja Roberts Justs, MX1 klasē igaunis Prīts Ratseps.

Nīderlandes “HSF Logistics” komandu pārstāvošais Roberts Justs trasē atgriezās pēc smadzeņu satricinājuma izārstēšanas un vairāk kā mēnesi garas pauzes bez sacensībām. Atgriezās ar uzvaru abos braucienos. Pirmajā divus apļus bija jāķer rokā Kārlis Sabulis, beigās jāiztur Tomasa Šileikas uzbrukums, kurš finišā atpalika par nepilnu sekundi. Otrajā braucienā Justs bija līderis visu braucienu, otrās vietas ieguvēju Sabuli pāsrspējot par 27 sekundēm. Šileikam neizdevās brauciena sākums, no devītās vietas izdevās pakāpties uz ceturto braucienā un trešo posmā.

Roberts Justs jau devies uz Nīderlandi, kur šonedēļ aizvadīs nopietnu treniņu un tikai pēc tā pieņems lēmumu, vai nedēļas nogalē Asenes trasē atgriezties pasaules čempionāta apritē.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā pārsvaru pār sekotājiem palielināja Sabulis, kuram tagad ir 136 punkti, igaunim Indrekam Megi – 106, Kristeram Drevinskim – 92.

MX1 klasē Cēsīs pirmais trijnieks abos braucienos bija vienāds un finišā tālu viens aiz otra – Prīts Ratseps, Dāvis Ivanovs un Andero Lusbo. Sezonas kopvērtējumā Ivanovs abus igauņus vēl notur aiz muguras – Dāvim 141 punkti, Ratsepam 139, Lusbo 114.

MX125 klasē, kurā startē 13 līdz 17 gadus veci jaunieši, Cēsīs uz goda pjedestāla kāpa igaunis Andreass Hīmegi, Rainers Žuks un Toms Babris, sezonas kopvērtējumā viņi mazliet citādā secībā – Babris (119), Hīmegi (116) un Žuks (114).

85 kub.cm klasē, kur startē puiši līdz 15 gadiem, dubultuzvara igauņiem Henris Vesilindam un Egertam Pihlakam, sezonas kopvērtējuma līderis Kristiāns Freimanis šoreiz trešais.
Veterānu klasē Cēsīs un sezonas kopvērtējumā līderu trijnieks nemainīgs – Leons Kozlovskis (150 punkti), Mareks Lavrovs (126) un Intars Janbergs (108).

Latvijas čempionātā solo motociklu klasēs atlikuši divi posmi – 3. septembrī Tartu trasē Igaunijā un superfināls 11. septembrī Dobelē. Sezonas kopvērtējumā vērtēs deviņus no desmit labākajiem braucieniem. Sestdien, 27. augustā, Siguldā par Latvijas čempionāta piektā posma punktiem cīnīsies ekipāžas un kvadraciklu klases braucēji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+