×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

“Jūsu CV tiks saglabāts mūsu uzņēmuma datu bāzē”

papiiri_LETA

Daudz tiek runāts par jauniešu bezdarbu. Problēma nav tikai Latvijā, bet ir visā Eiropā. Tas ir apzināts un tiek meklēts risinājums. Iespējams, ka saulainajā nākotnē, jauniem cilvēkiem būs daudz vieglāk iekārtoties darbā. Bet es pārstāvu otru pusi, kam drīz 50 vai vairāk un arī grūti nākas dabūt darbu.

Šajā vecumā darba meklētāji jau kļūst pieticīgāki un ir gatavi veikt mazkvalificētu darbu. Grupā ietilpst cilvēki ar kustību traucējumiem. Arī man ir kustību traucējumi, un aktīvi katru dienu meklēju darbu. Vajag darbu, jo invaliditātes pensija ir tikai 70 latu. Šaubos, vai tik maza ir vēl kādā ES dalības valstī. Iespējams, ka Briselē par to neviens nav pat iedomājies.

Vairāku mēnešu garumā esmu izsūtījis vairāk par 300 CV. Uz roku pirkstiem var saskaitīt atbildes. Tās skan: 
”Pateicamies par Jūsu izrādīto interesi par amatu mūsu uzņēmumā. Esam izvērtējuši Jūsu kandidatūras piemērotību izsludinātajai vakancei un vēlamies informēt, ka uz turpmākajām pārrunām par šo amatu izvēlējāmies aicināt citus pretendentus. Jūsu CV tiks saglabāts mūsu uzņēmuma datu bāzē un, iespējams, izmantots vēlāk. Vēlreiz pateicamies par atsaucību un novēlam Jums veiksmi turpmāk.”

Paldies, protams, par veiksmes vēlējumu, bet ar to mans ledusskapis nav kļuvis pilnāks. Ceram, ka ir kāds darba devējs, kas ir gatavs dot darbu tādiem cilvēkiem. Būt jaunam: tavs laiks vēl nav pienācis, ko tu jau gribi. Būt vecam: tavs laiks ir pagājis, ko tu vairs gribi…

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+