foto – Lindsay A. Mogle / Utica Comets

Jūtikas “Comets” izstājas, Ķēniņš var braukt uz pasaules čempionātu 0

Latvijas hokeja uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Jūtikas “Comets” komanda ceturtdien piedzīvoja trešo zaudējumu Kaldera kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā un tādējādi izstājās no Amerikas Hokeja līgas (AHL) izslēgšanas spēļu turnīra.
“Comets” savā laukumā ar 3:6 (0:3, 1:2, 2:1) piekāpās Olbanī “Devils” vienībai, kas sēriju līdz trim uzvarām ar 3-1 noslēdza savā labā un iekļuva nākamajā kārtā.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Ķēniņš šajā mačā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes un cīņu pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.
Ķēniņš šosezon AHL regulārajā čempionātā 41 spēlē guva piecus vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles. Savukārt izslēgšanas spēlēs viņš četros mačos veica divas rezultatīvas piespēles.

Cīņu par Kaldera kausu turpina Latvijas uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” koamdna, kas ceturtdien izbraukumā ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) zaudēja Ontario “Reign” vienībai. Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām “Reign” izvirzījusies 2-1 vadībā.
Jevpalovs šajā spēlē veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.
Sērijas ceturtā spēle paredzēta piektdien Ontario.
AHL regulārajā čempionātā Jevpalovs piedalījās 60 mačos, guva piecus vārtus un izdarīja deviņas rezultatīvas piespēles, savukārt izslēgšanas turnīrā uzbrucējs atzīmējies ar vienu precīzu metienu.

Savukārt uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Portlendas “Pirates” ceturtdien izbraukumā ar 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) trešajā pagarinājumā pārspēja Hēršijas “Bears”, izvirzoties 2-1 vadībā Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz trim uzvarām.
Bukarts, kurš ar komandu noslēdzis amatiera pārbaudes līgumu un līdz šim aizvadījis vienu spēli, mačam nebija pieteikts.
Sērijas ceturtā spēle notiks sestdien “Bears” laukumā.

Austrumu konferences pusfinālu sasniegusi Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” vienība, kas ceturtdaļfinālā sērijā ar 3-0 pieveica Providensas “Bruins”.