AFP/LETA

“Juventus” iztur Madridē 0

Pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētāja spāņu futbola grands Madrides “Real” turnīra pusfināla atbildes mačā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Itālijas vienību Turīnas “Juventus”, divu spēļu summā piekāpjoties ar 2:3 un noliekot savas čempionu pilnvaras.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Maču abas komandas iesāka piesardzīgi, tomēr no desmitās cīņas minūtes aktīvāk sāka spēlēt mājinieki. Pēc 12 minūtēm tas vainagojās ar panākumu, kad “Juventus” soda laukumā tika nogāzts “Real” kolumbiešu uzbrucējs Hamess Rodrigess. Soda sitienu no 11 metru atzīmes izpildīt devās portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu, kurš bija nekļūdīgs.

Pirmā puslaika otrajā daļā spāņu klubam bija vēl daži vārtu gūšanas momenti taču tie netika realizēti un rezultāts, komandām pārtraukumā ejot, bija 1:0 mājinieku labā. Otro puslaiku jau veiksmīgāk iesāka “Juventus” futbolisti, kad mača 57.minūtē rezultātu izlīdzināja spāņu uzbrucējs Alvaro Morata.

Turpmākajā cīņas gaitā “Real” vairākas reizes bīstami uzbruka, tomēr gan bija neprezīci, gan lielisks “Juventus” vārtos bija pieredzējušais itāļu vārtsargs Džanluidži Bufons. Tāpat ar pretuzbrukumiem atbildēja viesi, taču mača rezultātu mainīt neizdevās un komandas nospēlēja neizšķirti 1:1.

Pirms nedēļas Turīnā “Juventus” futbolisti pieveica Madrides klubu ar 2:1, līdz ar to itāļi divu spēļu summā triumfēja ar 3:2.

Abas komandas pirms pusfināla tikās pagājušās sezonas UEFA Čempionu līgas grupu turnīra ietvaros, kad Madrides klubs savā laukumā uzvarēja ar 2:1, bet Turīnā vienības cīnījās neizšķirti 2:2.

UEFA Čempionu līgas finālā “Juventus” nebija iekļuvuši kopš 2003.gada, bet “Real” pusfinālā spēlēja piekto gadu pēc kārtas, pērn pirmo reizi kopš 2002.gada sasniedzot finālu un tajā triumfējot.

UEFA Čempionu līgas finālā 6. jūnijā Berlīnē Turīnas klubs tiksies ar citu Spānijas grandu “Barcelona”