“Juventus” un PSG futbolisti pēc ilgas pauzes iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā 0

Itālijas kluba Turīnas “Juventus” un Francijas “Paris Saint Germain” (PSG) futbolisti trešdien pēc ilgu gadu pauzes iekļuva Čempionu līgas ceturtdaļfinālos.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

PSG Čempionu līgas ceturtdaļfinālā piedalīsies pēdējos 18 gados pirmo reizi, savukārt “Juventus” Eiropas prestižākā klubu turnīra astoņu spēcīgāko komandu vidū nebija iekļuvis kopš 2006.gada, kad spēļu rezultātu sarunāšanas dēļ klubu nacionālajā čempionātā izraidīja uz zemāko B sēriju.

Parīzē mājiniekus no zaudējuma spēlē pret Spānijas “Valencia” 66. minūtē izglāba Argentīnas uzbrucējs Ezekiels Laveci, panākot neizšķirtu 1:1. Rezultātu viesiem 55. minūtē atklāja brazīlietis Jonass ar precīzu tālu sitienu. Slaveno angli Deividu Bekhemu atstājot rezervē, PSG divu spēļu summā uzvarēja ar 3:2.

Savukārt “Juventus” astotdaļfināla atbildes spēlē Turīnā ar 2:0 uzveica Glāzgovas “Celtics”, bet divu spēļu summā Skotijas klubu pieveica vēl jo pārliecinošāk ar 5:0. Itālijas čempionus 24.minūtē vadībā izvirzīja Alesandro Matri, savukārt Fabio Kvaljarella 65. minūtē pārsvaru divkāršoja.

*Turīnas “Juventus” – Glāzgovas  “Celtic” 2:0 (1:0)

Vārtus guva: Alesandro Matri (24.), Fabio Kvaljarella (65.)

Divu spēļu summā: 5:0

*”Paris Saint Germain” – “Valencia” 1:1 (0:0)

Vārtus guva: Ezekiels Laveci (66.) – Jonass (55.)

Divu spēļu summā: 3:2