×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
17. decembris, 2013
Drukāt

”K.Suns” piedāvā brīvbiļetes bērniem uz norvēģu ģimenes filmām

Kadrs no filmas ''Zilais kalns 2 - brīnumraga meklējumi''Kadrs no filmas ''Zilais kalns 2 - brīnumraga meklējumi''

No 21.decembra bērni, ģimenes ar bērniem un bērnu, skolēnu kolektīvi kinoteātrī ”K.Suns” Rīgā bez maksas varēs skatīties vairākas ģimenes filmas – ”Mans draugs Zariņš sprukās”, ”Zilais kalns 2- brīnumraga meklējumi”, ”Ceļojums uz Ziemassvētku zvaigzni”, ”Floklīpas kauss” un ”Kaštens un Petra- labākie draugi”, vēstīts vietnē ”kinogalerija.lv”.

Brīvbiļetes var saņem ”K.Suns” kopš vakardienas, 16.decembra. Kolektīviem uz seansiem jāpiesakās iepriekš, zvanot vai rakstot epastu kinoteātrim. Filmas tiek rādītas katru dienu no 21.decembra līdz 1.janvārim un vēl 4., 5.janvārī pulksten 14:00.

Ģimenes filma ”Mans draugs Zariņš apprecas” stāsta par Brālīti un viņa iedomu draugu Zariņu, kurš iemīlējies bērza zariņā Karolīnā. Brālītis un Zariņš arī mēģina atmaskot vainīgo, kāpēc māmiņa cietusi avārijā.

Filma ”Mans draugs Zariņš sprukās” ir stāsts par to, kā kādu dienu Brālīša uzticamais draugs Zariņš pazūd. Meklējot Zariņu, Brālītis atroda mazu bērniņu, kam jāatrod mamma.

Pasaku filma ”Zilais kalns 2- brīnumraga meklējumi” stāsta par rūķīšiem, kas dzīvo Zilā kalna ielejā un kuriem draud briesmas, jo viņu ciemam tuvojas ledājs, kas draud izpostīt rūķu mājas. Rūķus vēlas izglābt karaliene Kalnuroze.

Pasaku filma ”Ceļojums uz Ziemassvētku zvaigzni” stāsta par meiteni Sonju, kura ierodas pilīt, kur valda sēras, jo karalim pazudusi vienīgā meita. Tā atgriezīsies tad, kad atkal iemirdzēsies nolādētā Ziemassvētku zvaigzne.

Animācijas filma ”Floklīpas kauss” stāsta par velosipēdu meistaru Reodoru Felgenu un viņa palīgiem- dzīvespriecīgu žagatu un pesimistu ezi. Kādu dienu trijotne uzbūvē ģeniālu sacīkšu auto un piedalās gadsimta autosacīkstēs.

Ģimenes filmā ”Kaštens un Petra – labākie draugi” puisēns Kaštens bērnudārzā sadraudzējas ar meiteni Petru. Abi kopā ar Lauvēnu un Truša jaunkundzi sagaida Petras 5 gadu dzimšanas dienu.

Filmas demonstrēs ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā un ar angļu subtitriem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+