×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
9. oktobris, 2013
Drukāt

Kā abonēt bez komisijas maksas


09102013

Katrs pakalpojumu sniedzējs nosaka sava uzņēmuma sniegto pakalpojumu cenas. Arī preses izdevuma abonementa noformēšana pasta nodaļā ir pakalpojums, kuru sniedz pasta nodaļas operators, un katra abonementa noformēšana prasa konkrētu laika patēriņu, noteiktas procedūras veikšanu un veidlapu aizpildīšanu, skaidro VAS ”Latvijas Pasts” ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa. “Lai arī vienā reizē tiek pasūtīti vairāki izdevumi, abonēšana katram no tiem tiek noformēta atsevišķi – jo tie ir atšķirīgi izdevumi, katram no tiem var būt savs izdevējs, var atšķirties arī izdevumu piegādes adreses, ja abonements ir dāvana draugam vai tuviniekam u.tml. Visi šie apstākļi nosaka to, kāpēc nevar būt viens abonements uz vienlaikus vairākiem izdevumiem,” viņa saka. Saskaņā ar “Latvijas Pasta” apstiprinātajiem tarifiem par katru noformēto preses izdevumu pie pastnieka, kā arī pasta nodaļā klientam jāmaksā abonementa noformēšanas maksa 50 santīmu.

Taču atgādinām, ka AS ”Lauku Avīze” savus izdevumus apvienojusi komplektos, līdz ar to, abonējot pasta nodaļās, komisijas nauda nav jāmaksā par katru izdevuma nosaukumu, bet tikai par komplektu. Ir arī bezmaksas abonēšanas iespējas – bez komisijas maksas preses izdevumus klienti var noformēt “Latvijas Pasta” interneta vietnē www.abone.pasts.lv vai zvanot pa informatīvajiem tālruņiem 27008001 un 67008001.

Godātie lasītāji, abonēšana nākamajam gadam jau sākusies, un aicinām savu iecienīto preses izdevumu pasūtīt jau laikus. Abonējot ”Latvijas Avīzi” vismaz janvārim, dāvanā saņemsiet kalendāru, pasūtot vismaz pirmajiem četriem mēnešiem, dāvanā būs grāmata ”Naudas laiki Latvijā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+