Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā aiz akmens sienas. Kurās zodiaka zīmēs dzimst paši uzticamākie vīrieši2


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Mūsdienās arvien vairāk sieviešu vēršas pēc padoma pie astrologiem un viņu izveidotajiem horoskopiem. Tajā nav nekā pārsteidzoša vai nosodāma, jo katra sieviete vēlas būt aizsargāta it visā, turklāt ļoti bieži prognozes sakrīt ar dzīves reālijām.

Vīriešiem ir jābūt ģimenes balstam un uzticamiem aizsargātājiem, taču ne visi to spēj. Tie cilvēki, par kuriem stāstīsim šeit, ir gatavi aizsargāt savu ģimeni, cīnīties par tās interesēm un ģimenes saites viņiem nav tukša skaņa.

Vērsis – vienreiz un uz visiem laikiem

Vīrieši Vērši izšķiras par ģimenes veidošanu tikai vienu reizi. Tāpēc ļoti skrupulozi un nesteidzoties izvēlas otro pusīti. Kad saprot, ka sieviete atbilst visām viņa prasībām un viņai piemīt nepieciešamās īpašības, Vērsis ātri vien noskaņo viņu sev par labu un izsaka laulību piedāvājumu.

Dažkārt tāda steiga un uzstājība nedaudz biedē sievietes, un no malas šķiet līdzīga krāpšanai, taču šeit viss ir ļoti nopietni. Vērsis vienmēr zina, ko vēlas. Ar tādu vīrieti viņa otrā pusīte nekad neaizmirsīs, ka ir skaistā dzimuma pārstāve. Viņas mīļotais radīs uzticamības atmosfēru un uzbūvēs stiprus pamatus mājoklim, kurā būs viss pārtikušai dzīvei.

Mežāzis – visa un sevis paša vadītājs

Vīriešiem, kas dzimuši Mežāža zīmē, pirmajā vietā ir karjeras izaugsme un personiskie sasniegumi stāv pāri ģimenes saitēm. Tomēr viņš to dara, lai nodrošinātu, ka viņa aizmugure vienmēr būs droši nosegta. Ja līdz laulībām Mežāzis atļaujas zināmas vaļības, tad tās laikā viņš vienmēr ir uzticams un prasa to arī no citiem.

Vīrieša Mežāža dzīvesbiedre ir ģimenes pavarda sargātāja; viņai jābūt gudrai un spējīgai atbalstīt vīru grūtā brīdī. Ja viņa spēs būt tāda, kā viņš vēlas, tad saņems gādību, mīlestību, aizsardzību un daudz ko citu. Kopumā vīrietis Mežāzis ir uzticams kā granīts.

Auns – impulsīvs un temperamentīgs

Tā kā vīriešiem Auniem ir paaugstināta impulsivitāte un sarežģīts temperaments, viņi var šķist nenopietni. Tomēr – lai cik mānīgs nebūtu iespaids, var droši apgalvot, ka Auns nekad nenodos. Ja viņš kādam dāvā savu mīlestību, tas ir uz visiem laikiem.

Mīļo un tuvo cilvēku acīs Auns jūtas kā varonis. Saņemot tuvinieku atbalstu, vīrietis Auns “barojas” no šīs enerģijas un burtiskā nozīmē ir spējīgs nonest zvaigzni no debesīm. Auns ir lielisks tēvs saviem bērniem un izcils visas ģimenes sargs.

Skorpions – līderis

Vīrietis Skorpions ir ļoti uzmanīgs pret savu iemīļoto. Viņš ļoti daudz laika velta savstarpējām attiecībām ģimenē, dažkārt pat pārāk daudz. Tāpat kā augstāk minētās zīmes Skorpions ir visnotaļ uzticams. Sargājot savus mīļos, šis cilvēks uzņemas pat nepanesamu nastu un atbild praktiski par visu.

Tāpēc nav brīnums, ka viņš ir bezprecedenta līderis it visā. Dažkārt viņa autoritatīvisms ir skarbs un valdonīgs, bet to kompensē gādība, mīlestība un daudzas citas labās īpašības. Šāda vīrieša laulātajai draudzenei ir jāpieņem ne tikai vīrieša līderība, bet arī jābūt pietiekami drosmīgai, lai dažos brīžos dotu pienācīgu pretsparu. Kas attiecas uz uzticamību, raizēties nevajag, tomēr jāatceras, ka vīrieši Skorpioni mīl būt uzmanības centrā.

Lauva – patiesas jūtas

Saistītie raksti

Vīrietis Lauva ir autoritārs aizgādnis. Bet vienmēr uzticīgs, atsaucīgs, labsirdīgs, uzmanīgs, neko nežēlo savas otrās pusītes labā. Taču apmaiņā pret to viņš vēlas būt vienmēr mīlēts un dievināts. Viņa sievietei ir jāņem vērā jebkādi sīkumi un jāpamana visi Lauvas nopelni.

Tas nesīs labus augļus, lai veidotu veiksmīgu ģimenes dzīvi. Ja sieviete spēs atrast īsto atslēdziņu uz lepnā vīrieša Lauvas sirdi, tad viņš neprasīs, cik viņa iztērējusi kārtējā iepirkšanās tūrē. Dāma, kas atzīs vīrieša Lauvas līderību, dabūs pilnīgi visu, ko vēlas.

Avots: “Brainum”

LA.lv