×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
18. oktobris, 2016
Drukāt

Kā apģērbties lēti, lai izskatītos dārgi? (2)

Foto  - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Šis jautājums laiku pa laikam piemeklē katru sievieti. Saģērbties bagātu kundžu manierē – tas ir gan pirmā iespaida, gan labas pašsajūtas jautājums. “Vogue” modes eksperti iesaka, kā rīkoties un ko nedarīt, lai lieliski izskatītos arī ģērbjoties “humpalās”.

Centies nekopēt pazīstamu sieviešu stilu. Labāk to darīt šādi – apģērba ansamblī iekļaut kādu vienu “slavenu” apģērba gabalu, piemēram, svārkus. Bet visu pārējo piemeklēt pēc saviem ieskatiem. Sanāks “divi zaķi ar vienu šāvienu” – ansamblī būs kaut kas no modernuma, bet arī oriģinalitāte tiks saglabāta.

Sajaukums, kad tiek kombinēti dažādi apģērbu gabali katrs no sava stila. Tas kopskatam piešķir hipsterīgu noskaņu. Pie tam, šāda drosmīga apģērbu izvēle vērotājiem no malas radīs iespaidu, ka valkātāja nav trūcīga un ir pietiekami pašpārliecināta, lai uzdrošinātos tik drosmīgi kombinēt savu apģērbu.

Velc iepriekšējās sezonas drēbes. Tās var iegādāties par krietni zemāku cenu kā sezonas laikā. Un atceries – šādu pirkumu neafišē kolēģēm un draudzenēm, viņām jābūt iespaidam, ka esi iepirkusies par pamatīgu naudas summu.

Velc zamša materiāla apģērbus.Tas palielinās apģērba vizuālo vērtību citu acīs.

Nevelc džemperi sabiedrībā. Lai gan vēsajās rudens dienās džemperis šķiet pats labākais, kas varētu būt, bagātnieku aprindās tas nav iecienīts.

Velciet dabiska materiāla apģērbu – kokvilna, zīds u.c. Mazāk no neilona, sintētikas. Mākslīgie materiāli uzsvērti rada lētuma iespaidu.

Pievērs uzmanību detaļām. Svarīgi ir aksesuāri, dažādas jostas, krelles, kuloni u.c. Esi pamanījusi, ka “īstie miljonāri” gandrīz vai slimīgi uztraucas par katru sīkumu savā izskatā?

Nepērc un nenēsā kažokus no mākslīgās kažokādas. To darot parādīsi, ka esi no “lētā gala”.

dieviete2

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. . . . īpaši “patika”: “nevelciet mākslīgos kažokus” citādi izskatīsies lēta?! Smieklīgi un galīgi nepareizi!

  2. Ģērbies kā gribi, neīstums tāpat būs manāms. Daudz pievilcīgāka meitene izskatīsies, ja viņa būs viņa pati. Komiski, ja tēlos ” biezo” . Apģērbam jābūt harmonijā ar meikapu, manierēm un pat gaitu. Un kāpēc jācenšas izskatīties bagātai?

Draugiem Facebook Twitter Google+