Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā apvārdot jebkuru priekšmetu, lai tas nestu veiksmi 16

Veiksmes daļiņa ir nepieciešama jebkurā lietā. Ja cilvēkam seko veiksme, tad ikviena viņa aizsāktā lieta būs veiksmīga, bet visi iespējamie šķēršļi viņa ceļā izzudīs. Vairāki cilvēki jau piedzimst laimes krekliņā, citiem vajag par savu labklājību rūpēties pašiem. Tieši viņiem arī derēs apvārdojums veiksmei, kuru var pieburt pilnīgi jebkuram priekšmetam.

Nav vajadzīgi nekādi speciāli atribūti, izņemot izvēlēto priekšmetu. Par to var kalpot praktiski jebkas – gredzens, maciņš, spogulītis, apavu saites un tā tālāk. Magi iesaka dot priekšroku lietām, ko viegli paņemt sev līdzi – tad burvestības iedarbība izpaudīsies pilnā mērā. Būs nepieciešams koncentrēties un nolasīt priekšmeta apvārdojumu:

“Karaļvalstī tālā aug mežs, tajā mežā pūstoši purvi, purva dibenā guļ akmens dārgs, ko cilvēka acs nav redzējusi, ko baltas rokas nav skārušas. Kā akmens tas dibenā guļ no visiem apslēpts, nevienam neredzams, nevienam nezināms, tā arī veiksme mana ļaunām acīm neredzama, svešiem pirkstiem nepieejama, neviens tai pieskarties nevarēs, neviens to atņemt man neuzdrošināsies. Kamēr (priekšmeta nosaukums) blakus sev turu, veiksme uz mana pleca sēdēs, ļaunumu prom aizdzīs, labumus man pievilinās, no ienaidniekiem pasargās, lai veiktos man sirdslietās, naudas jomā un miesas veselības ziņā”.

Tagad atliek tikai izmantot apvārdoto priekšmetu. Tas nesīs veiksmi savam īpašniekam visās jomās, palīdzot viņam atrasties vajadzīgajā vietā vajadzīgajā laikā. Veiksmes rituālu pieļaujams veikt ar vairākiem priekšmetiem uzreiz.

Burvestības ir nekaitīgas un veicina tikai pozitīvo enerģiju piesaistīšanu cilvēka dzīvei. Rituālu atļauts veikt pat bērna labā.

Avots: “mirror-venus.ru”

Saistītie raksti
LA.lv