×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
11. aprīlis, 2012
Drukāt

Kā ārstē vilkēdi? Homeopātes ATBILDES

seja

Uz jautājumiem atbild homepāte Inguna Vecvagare.

Šobrīd speciālistei jautājumus uzdot nevar.

 

Vai ir iespējams izārstēties no vilkēdes, kura ir tikai uz sejas ādas, ar homeopātiskiem līdzekļiem? (Lasīju, ka tā ir sistēmiska slimība, bet vairāku gadu gaitā, pārbaudot iekšējos orgānus, nav tajos konstatēta). Arī pašreiz, šķiet, uz sejas neredz slimības saasinājumus. Zāles pašlaik sejai netiek lietotas, vienīgi regulāri lietots sejas krēms ar aizsardzību pret saules stariem.

 

Sarkanā vilkēde ir nopietna autoimūna saslimšana, kuras iemesli nav zināmi. Slimība ir reta, visbiežāk saslimst sievietes vecumā no 15-45 gadiem, bet slimo arī vīrieši un bērni. Sarkanā vilkēde izpaužas kā specifisks iekaisums, kas visbiežāk bojā ādu, locītavas, nieres. Ja slimības gaitu nepārtrauc, iestājas atrofisks ādas un apkārtējo audu bojājums un prognoze galīgi nav iepriecinoša.
Terapijā izmanto pretiekaisuma un pretmalārijas preparātus, glikokortikoste roīdus un imūnsupresorus. Ārstēšana, kā jūs nojaušat, ir nopietna, bet katrā individuālā gadījumā sava, ņemot vērā konkrētās saslimšanas izpausmes.
Arī homeopātija var tikt izmantota kā viena no ārstēšanās iespējām, īpaši, ja netiek lietoti ķīmiskie medikamenti. Slimība tiek ārstēta kā hronisks process, ņemot vērā visas pacienta individuālās īpatnības.

 

Vai ar homepātiju var palīdzēt, ja ir 1) lipomas 2) pigmentācija uz sejas?

Lipomas ir labdabīgs veidojums, kas izveidojas aizsprostojotie s tauku dziedzera izejas atverei. Parasti tās ir nesāpīgas, nav bīstamas, bet rada estētisku diskomfortu, tādēļ tiek izskatīts operatīvas terapijas variants.
Manā praksē ir bijuši pacienti, kuriem ir izzudušas lipomas, bet nekad tā nav bijusi pamatsūdzība. Tas nozīmē, ka ārstēšanas kursa laikā vienlaicīgi ar pamata sūdzību izzušanu, izzudušas arī lipomas, kaut arī pacients par to tieši pat nav sūdzējies. Homeopātijā tā gadās bieži, ka uzsākot medikamentu lietošanu uzlabojas visas vai daudzas organisma sistēmas, jo terapija ir sistēmiska.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+