Mobilā versija
Brīdinājums +10.2°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
7. janvāris, 2015
Drukāt

Kā atgūt rozā briļļu un iemīlēšanās sajūtu, ja attiecības ir ar stāžu

1. Spontāni lēmumi un idejas

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Attiecību sākums teju vienmēr ir brīnumains. Nebeidzama tauriņu deja vēderā, pāri plūstoša laimes sajūta un atmiņas, kas acumirklī rada smaidu… Tomēr, ko iesākt, kad partnerattiecībās rozā brilles ir nokritušas jau labu laiku, romantikas vietā ienākot ikdienas rūpēm un pienākumiem? Kā atgūt tik neatkārtojamo iemīlēšanās sajūtu, kas jūs pavadīja attiecību pirmajos mēnešos? Iepazīsties ar bustle.com ieteikumiem, kas, iespējams, noderēs, meklējot ceļu vienam pie otra pēc kārtējā strīda, un atsvaidzinās jūsu ikdienu!

Attiecību sākumā jūsu ikdienu raksturoja spontanitāte – ļaušanās mirkļa iegribām un pat neprātīgu ideju realizēšana. Nu tā vietā ir ienākusi ikdienas rutīna ar izrietošajām sekām. Mainiet šo faktu un atkārtojiet neplānotus braucienus, došanos vērot zvaigznes vai, tieši otrādi, izlaidiet ierastos treniņus un ieplānotās nodarbības, lai visu svētdienu pavadītu gultā!

  1. Spontāni lēmumi un idejas
  2. Skūpsti
  3. Atmiņas
  4. Randiņi
  5. Guļamistaba
  6. Pieskārieni
  7. Vārdi
  8. Gulēšana

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+