Mobilā versija
+9.8°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
7. janvāris, 2015
Drukāt

Kā atgūt rozā briļļu un iemīlēšanās sajūtu, ja attiecības ir ar stāžu

1. Spontāni lēmumi un idejas

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Attiecību sākums teju vienmēr ir brīnumains. Nebeidzama tauriņu deja vēderā, pāri plūstoša laimes sajūta un atmiņas, kas acumirklī rada smaidu… Tomēr, ko iesākt, kad partnerattiecībās rozā brilles ir nokritušas jau labu laiku, romantikas vietā ienākot ikdienas rūpēm un pienākumiem? Kā atgūt tik neatkārtojamo iemīlēšanās sajūtu, kas jūs pavadīja attiecību pirmajos mēnešos? Iepazīsties ar bustle.com ieteikumiem, kas, iespējams, noderēs, meklējot ceļu vienam pie otra pēc kārtējā strīda, un atsvaidzinās jūsu ikdienu!

Attiecību sākumā jūsu ikdienu raksturoja spontanitāte – ļaušanās mirkļa iegribām un pat neprātīgu ideju realizēšana. Nu tā vietā ir ienākusi ikdienas rutīna ar izrietošajām sekām. Mainiet šo faktu un atkārtojiet neplānotus braucienus, došanos vērot zvaigznes vai, tieši otrādi, izlaidiet ierastos treniņus un ieplānotās nodarbības, lai visu svētdienu pavadītu gultā!

  1. Spontāni lēmumi un idejas
  2. Skūpsti
  3. Atmiņas
  4. Randiņi
  5. Guļamistaba
  6. Pieskārieni
  7. Vārdi
  8. Gulēšana

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+