Mobilā versija
Brīdinājums -2.0°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
7. janvāris, 2015
Drukāt

Kā atgūt rozā briļļu un iemīlēšanās sajūtu, ja attiecības ir ar stāžu

1. Spontāni lēmumi un idejas

1no8
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock
Foto – Shutterstock

Attiecību sākums teju vienmēr ir brīnumains. Nebeidzama tauriņu deja vēderā, pāri plūstoša laimes sajūta un atmiņas, kas acumirklī rada smaidu… Tomēr, ko iesākt, kad partnerattiecībās rozā brilles ir nokritušas jau labu laiku, romantikas vietā ienākot ikdienas rūpēm un pienākumiem? Kā atgūt tik neatkārtojamo iemīlēšanās sajūtu, kas jūs pavadīja attiecību pirmajos mēnešos? Iepazīsties ar bustle.com ieteikumiem, kas, iespējams, noderēs, meklējot ceļu vienam pie otra pēc kārtējā strīda, un atsvaidzinās jūsu ikdienu!

Attiecību sākumā jūsu ikdienu raksturoja spontanitāte – ļaušanās mirkļa iegribām un pat neprātīgu ideju realizēšana. Nu tā vietā ir ienākusi ikdienas rutīna ar izrietošajām sekām. Mainiet šo faktu un atkārtojiet neplānotus braucienus, došanos vērot zvaigznes vai, tieši otrādi, izlaidiet ierastos treniņus un ieplānotās nodarbības, lai visu svētdienu pavadītu gultā!

  1. Spontāni lēmumi un idejas
  2. Skūpsti
  3. Atmiņas
  4. Randiņi
  5. Guļamistaba
  6. Pieskārieni
  7. Vārdi
  8. Gulēšana

Pievienot komentāru

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+