Latvijā

Kā atrast labu dāvanu biznesa partneriem? 16

Foto: Shutterstock.com/Nithid Memanee

Kuram gan nepatīk saņemt dāvanas? Tās patīk visiem, tai skaitā arī sadarbības partneriem. Biznesa dāvanu pasniegšana ir kā sava veida rituāls, kas nostiprina savstarpējās attiecības ar sadarbības partneriem, klientiem un kolēģiem.

Ja Jūs šobrīd esat šīs biznesa dāvanas meklējumos, tad turpiniet lasīt un uzziniet, kā un, galvenais, — kur atrast oriģinālāko un noderīgāko dāvanu savam biznesa partnerim.

Apsveikumi un citi brīnumi jeb dāvanu laiks birojos

Pēdējos gados tendence pasniegt dāvanas saviem partneriem un klientiem kļūst arvien aktuālāka. Ik gadu, tuvojoties Ziemassvētku laikam, uzņēmumi sāk izlikt publiskai apskatei dažādas apsveikumu kartiņas no sadarbības partneriem, kā arī gana oriģinālas dāvanas — piemēram, galda futbolu, gleznas vai pat gaļas asortu paplāti.

Dāvanu meklējumi kā izaicinājums

Neskatoties uz to, ka mūsdienās ir neskaitāmi daudz dažādu veikalu un tiešsaistes platformu jeb e-veikals, kas piedāvā plašu dāvanu klāstu, labas dāvanas atrašana darījuma partneriem un korporatīvajiem klientiem nav vieglākai uzdevums. Ir ļoti svarīgi, lai šī dāvana ir noderīga, oriģināla, bet tajā pašā laikā nepārkāpj noteiktas normas un nerada aplamu iespaidu.

Kā izvēlēties īstu dāvanu?

Lai būtu pārliecība, ka iegādātā dāvana par Jums atstās labu iespaidu biznesa partnera acīs, ņemiet vērā padomus, ko sniedz profesionāļi, kas specializējas biznesa attiecību un dāvanu jomā:

Ievērojiet partnera intereses un vēlmes. Vadieties nevis pēc savas gaumes, bet gan pēc tā cilvēka vai uzņēmuma interesēm, kam dāvana tiek pasniegta.

Izdomājiet dāvanai leģendu. Dāvinot dāvanu, izdomājiet kādu smieklīgu vai interesantu aprakstu tam, kāpēc Jūs dāvināt šo dāvanu.

Neaizmirstiet par nacionālajām un kultūras īpatnībām. Izvēloties dāvanas ārzemju parteriem, ņemiet vērā, ka daudzās valstīs pastāv dažādi ierobežojumi, ko nosaka kultūras iezīmes.

Biznesa dāvanas ir praktiskas un funkcionālās

Joprojām cilvēki visvairāk ciena dāvanas ar praktisku pielietojumu, tāpēc ir svarīgi saprast, vai izvēlētā dāvana ir tikai gaumīgs suvenīrs, vai tomēr praktiska lieta, kas noder ikdienā. Atcerieties, ka dāvanai ir jābūt:

aktuālai;

bez jebkāda veida zemteksta;

augstas kvalitātes.

Ziemassvētki — brīnumu un ugunsgrēku laiks

Lorem ipsum
FOTO: Leta

Nav noslēpums, ka Ziemassvētkos elementāras neuzmanības dēļ notiek daudz ugunsgrēku. Visur ir iedegta gaisma — deg svecītes eglē un Adventes vainagā, izkarinātas krāsainas lampiņas un mirgo dažādi gaismas elementi. Birojos šādu dekorāciju mēdz būt vēl vairāk, un tas nereti noved pie mazākiem vai lielākiem uguns uzliesmojumiem, jo notiek pārslodze elektrotīklā vai vienkārši darbiniekiem nespējot izsekot līdzi tam, vai tiek nodrošināta pilnīga drošība.

Ugunsdrošības pasākumi, kas izglābj dzīvības

Protams, mūsdienās turīgi uzņēmumi var iegādāties atšķirīgas sistēmas, kas paziņo par ugunsgrēku:

dūmu detektori, kas reaģē uz noteiktu dūmu koncentrāciju gaisā;

siltuma detektori, kas paziņo par temperatūras paaugstināšanos telpā.

Daudzi biroji ir aprīkoti ar dažādām dzēšanas sistēmām, izmantojot ūdeni vai putas. Un kā gan bez ugunsdzēsības aparāta — tas vispār ir neatņemama biroja sastāvdaļa.

Ugunsdzēsības aparāts dāvanā? Kāpēc gan ne?

Uzdāviniet saviem biznesa partneriem kādu no šīm ugunsdrošības precēm. Tā ir dāvana, kas būs reizē oriģināla, praktiska un ikdienā izmantojama. Tā nebūs viena no krūzēm ar sadarbības partnera logo, ko noliks virtuves plauktā, bet gan lieta, kas, iespējams, vienā brīdi spēs izglābt Jūsu sadarbības partneru dzīvību un īpašumu.

Dāvanas partneru drošībai darbā no FN-SERVISS e-veikala

Lorem ipsum
FOTO: Leta

FN-SERVISS piedāvā gan profesionālu un zinošu speciālistu konsultācijas, gan vairāk nekā 5000 preču drošībai, tai skaitā ugunsdrošībai birojos.

Te Jūs atradīsiet gan dažādus ugunsdzēsības aparātus, gan lokālos dūmu detektorus, gan gāzes detektorus, kas pieejami dažādās krāsās un formās. Tāpat e-veikals piedāvā arī speciāli izveidotus dāvanu komplektus par īpaši izdevīgam cenām, kurus iesaka FN-SERVISS drošības speciālisti.

Ienāciet FN-SERVISS e-veikalā un izvēlaties oriģinālu, gaumīgu un reizē praktisku dāvanu saviem biznesa parteriem.

Parūpējieties par savu sadarbības partneru drošību kopā ar FN-SERVISS!

LA.lv