Reklāmraksti

Kā atrast savu Bluetooth skaļruni?0

Publicitātes foto

Pārnēsājama mūzika bez pieslēgšanas elektrībai – kur un kā vien vēlaties, tā ir bluetooth tehnoloģijas dāvātā iespēja. Vēl nesenā pagātnē tos izmantoja tālruņa savienošanai ar bezvadu austiņu, toties šodien, tehnoloģijām attīstoties, straujiem tempiem ar bluetooth tiek savienotas dažādas ierīces – telefoni, datori, viedtālruņi, auto u.c. Visbiežāk šī tehnoloģija tiek izmantota mūzikas atskaņošanai, kura nāk no viedtālruņa. Šo tehnoloģiju noteikti pirmie ir iemīlējuši jaunieši, kuri nu savu mūziku var nēsāt līdzi un būt dzirdami pat trokšņainā kompānijā. Tomēr arī cita dzīvesstila un statusa cilvēkiem šī tehnoloģija lieti noder.

Šodien, lai saprastu, kā izvēlēties bezvadu skaļruņus, nākas diezgan papētīt – kuri labāki un kuri atbilstošāki. Piedāvājuma klāstā sastapsiet dažādu formu, jaudas un izmēra skaļruņus. Protams, visi pilda vienu galveno funkciju – skaņas pastiprināšana, bet specifikācijas var atšķirties.
Jāzina, ka, piemēram, frekvenču diapozona plašums atbild par skaņas kvalitāti, un jo plašāks tas būs, jo kvalitāte skaņai būs labāka. Te uzmanība jāpievērš ierīces standartam, jo savienojuma un audio pārraides kvalitāte labāka būs ceturtajam vai augstākam standartam.

Bluetooth skaļruņi atšķiras gan pēc dizaina, gan arī barošanas tipa, svara, korpusa materiāla, baterijas darbības laika un skaņas kvalitātes. Plaša bezvada skaļruņu izvēle pieejama interneta veikalā 220.lv – https://220.lv/lv/datortehnika/datoru-aksesuari/skalruni.
Vieni no populārākajiem ir JBL skaļruņi, kuri sniegs labu skaņas kvalitāti un interesanti izskatīsies gan virtuvē uz galda, gan viesistabā uz plauktiņa. Pieejami visdažādāko krāsu (smaragds, gaiši zils, sarkans, melns u.c.), formas un izmēra skaļruņi. Tomēr svarīgākais solis, lai izvēlētos sev atbilstošāko ierīci, ir saprast biežāko tās izmantojumu:

1.Ja esat aktīvās atpūtas cienītājs un bieži ar draugiem brauciet pie dabas vai vienkārši mūzika ir neatņemama dienas sastāvdaļa un to klausāties visur, tad noteikti jāpievērš uzmanība, lai skaļrunis būtu mitrumizturīgs un kompakts pēc izmēra (piemēram, granātas tipa izmērā).

2.Ja esat kompānijas dvēsele un Jums rūp svinību atmosfēra un cilvēku izklaidēšana, Jūs noteikti varat pārsteigt klātesošos ar jaudīgu skaļruni, kam ir karaokes funkcija. Tiem ir iespēja pieregulēt pat divus mikrofonus (Blow BT-1000 BAZOOKA Bluetooth skaļrunis, Manta SPK5004 Ogre Karaoke, Media-Tech – BOOMBOX BT u.c.) Vēl lielisks gan stilīgs interjera aksesuārs, gan skaļruņa funkcijas veicēja ir, piemēram, Bigben Luminūs bezvada lampa, kura mūzikas atskaņošanas brīdī mainīs krāsas. To papildina vēl pults, ar kuras palīdzību var mainīt skaļumu un gaismas krāsas.

3.Ja tas tiks bieži ņemts līdzi somā uz darbu, tad būtisks raksturlielums ir tieši tā izmērs. Ja nodarbojaties ar dažādu semināru vai konferenču organizēšanu, noderēs pārnēsājamais skaļrunis ar papildelementu – mikrofonu. Tad Jūs varēsiet uzrunāt arī lielāku cilvēku auditoriju.

4.Izmērs var būt liels un forma – nestandarta, ja skaļrunis biežāk tiks lietots mājās. Tad tas var veikt arī interjera papildinošo funkciju. Mājās tas varēs arī lieliski pildīt saziņas līdzekļa uzdevumu, kad vēlēsieties sazvanīties ar draugiem vai ārzemēs dzīvojošajiem ģimenes locekļiem (Skaļrunis Blaupunkt BT01OR, ACME SP109 Dynamic Bluetooth, Blaupunkt BT07LED FM, Skaļrunis Creative Nuno Micro u.c.)

5.Pārnēsājamie skaļruņi ar radio noteikti uzrunās, ja Jums ir apnicis vecais aparāts, caur kuru no rītiem klausītājies savu radio staciju (JBL GO Bluetooth 1.0, Portatīvais skaļrunis JBL Xtreme, Głośnik JBL GO 2 u.c.)

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Visi bērni ir talantīgi!
11. novembris, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Cirsmu izsoles palīdz sakārtot meža nozari Latvijā
11. novembris, 2019
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Izstrādājumi vēdināmām fasādēm: garantēti siltumizolācijas parametri, optimāla lietderības un izmaksu attiecība
8. novembris, 2019

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Lielākie ieguvēji no nodokļu reformas būs strādājošie bez bērniem
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Vēl pēdējo dienu gaisa temperatūra saglabāsies virs nulle grādiem
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
NEPLP aizliedz Latvijā retranslēt deviņus Krievijas televīzijas kanālus
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Ziņu portālam LA.LV jauns auditorijas lieluma rekords! 1
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
IDB aizdomās par kukuļņemšanu aizturējis policijas amatpersonu
35 minūtes