×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.8°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Kā audzināt Vēža zīmē dzimušu mazuli? Astrologa padomi (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Iegaumējiet teikto reizi par visām reizēm, lai pēc tam nebūtu jābrīnās: jūsu mazuļa-Vēža noskaņojums mainīsies biežāk, nekā jūs mainīsiet tam autiņus.

Bērnam-Vēzim no mazotnes attīstās pārsteidzoša, redzes, garšas, dzirdes un cita atmiņa. Pieaudzis, viņš izstāstīs, ar ko viņu ēdināja, kādas tam bija rotaļlietas un kādas skaņas viņš dzirdēja bērnistabā.

Novērot bērnu-Vēzi ir ārkārtīgi saistoši: vienā minūtē tā sejiņā atspoguļojas desmitiem izteiksmju.

Vēzim vairāk nekā citiem bērniem nepieciešama emocionāla atmosfēra mājās. Ja viņš sajutīs nepietiekošu tuvāko atzinīgumu un mīlestību, viņš var noslēgties sevī.

Bērni-Vēži mēdz būt mierīgi, līdzsvaroti, bieži mīl rotaļāties vienatnē. Pateicoties bagātai izdomai, tiem nekad nekļūst garlaicīgi. Kādreiz bērnam-Vēzim reālu draugu vietā ir izdomāti, radīti viņa fantāzijā pēc personīgā ģīmja un līdzības. Viņš tik dzīvi aizraujas ar savām rotaļām, ka visā nopietnībā stāstīs vecākiem, ko viņa biedri darījuši, ko domājuši un pat aicinās tos pie galda, bet jums jāizliekas, ka apkalpojat pie galda ne tikai viņu, bet ari viņa draugus.
Piedaloties tādā spēlē, jūs iekarosiet sava bērna-Vēža uzticību.

Bērni-Vēži ir bailīgi un raudulīgi. Tomēr raudas izraisa nevis kaprīze, bet patiesas izbailes. Tādēļ nevajag viņus par to sodīt, bet samīļot un mierināt, ka nekā briesmīga nav, viņiem tikai izlicies.

Mazo Vēžu emocionalitāte izskaidrojama ar spilgti izteiktu izsmalcinātu artistiskumu. Ja jūs ar izpratni izturēsieties pret tamlīdzīgu emociju izpausmi, tad palīdzēsiet attīstīties un nostabilizēties bērna radošajām spējām. Pretējā gadījumā pārliekā emocionalitāte pāraugs sevis žēlošanā, drūmā noskaņojumā, bet bailes izvērtīsies ļaunumā, neuzticībā un cietsirdībā.

Veltot bērniem-Vēžiem pastiprinātu uzmanību, nepārspīlējiet. Pārāk liela aizbildība var novest pie tā, ka pieaudzis Vēzis būs nepatstāvīgs, bezrakstura un neaizsargāts cilvēks. Lūk, kādēļ, audzinot Vēzi, kā arī jebkuru citu bērnu, jāseko zelta vidusceļam: maigumam ar stingrību vienmērīgi jāmainās, protams, maiguma drīkst būt vairāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vieniigaa sakritiiba ar so kaarteejo” murgu” ir tas, ka veezi ir rauduliigi!

Draugiem Facebook Twitter Google+