Latvijā
Novados

Kā dabūt vietu automašīnai pie mājas? Liepājā kaimiņi “karastāvoklī” 0

Ekrānšāviņš no “liepajniekiem.lv”

Kādā dzīvojamā namā Liepājā izcēlies “karastāvoklis” starp kaimiņiem autostāvvietas dēļ, vēsta portāls “liepajniekiem.lv” un avīze “Kurzemes Vārds”.

Mājas iedzīvotājs pastāsta, ka vieta, kur noparkot auto, izbūvēta pirms vairākiem gadiem un arī viņš veicis līdzmaksājumu. Taču pēdējā laikā to izdarīt neesot iespējams – kāda cita mājas iedzīvotāja neievērojot robežas.

“Vienu rītu speciāli skatījos, jo domāju – meitene braukt nemāk. Bet tā nebūt nav, brauc viņa normāli, bet tad speciāli iekārtojas pa pusei manā vietā,” avīze citē mājas iedzīvotāju. Kaimiņa mašīna ir pārāk plata šādai stāvvietai, tā savukārt par viņu pašu saka kaimiņi. Tā kā vinu grūti sastapt, lai izrunātu problēmu, auto speciāli novietots pa divām stāvvietām. Nav saprotams, kā stāvvietas ir mērītas un kā dalītas – citam tā esot lielāka, citam mazāka. Neesot izsniegts dokuments, kas apliecina, ka viņi tiešām var izmantot konkrēto stāvvietu, saka mājas iemītniece.

Mājas pārvaldnieks ir informēts par mājas autostāvvietā esošo karastāvokli. “Varbūt vietas varēja būt platākas, bet visiem jau tās ir vienādas, citiem nolikt mašīnu nav problēmas,” viņš komentēja strīdu par automašīnas novietošanu pie mājas.

LA.lv