Kokteilis
Mīli

Kā gūt panākumus. Septiņpadsmit harizmātiskas sievietes dzīves principi0

Foto – Shutterstock

1. Dzīvojiet savu dzīvi. Katrā no mums mīt milzīgs spēka potenciāls, kas slēpjas iekšējā “Es”. Tāpēc – lai izmantotu šo potenciālu, ir jāiepazīstas ar savu iekšējo “Es” un jārod sevī apņēmība iet pa to ceļu, kuru tas rāda. Līdztekus ir svarīgi nepievērst uzmanību draugu un kolēģu viedoklim, bet darīt tikai to, ko paši uzskatām par svarīgu.

2. Entuziasms un vēlēšanās. Uzvar tas, kam ir noteikts mērķis un dedzīga vēlme pēc panākumiem. Entuziasms – tas ir kolosāls pārliecināšanas instruments. Vēstule, kas uzrakstīta ar entuziasmu, pamudina cilvēku izpildīt to, ko viņam lūdz, savukārt vārdi, kas pateikti bez entuziasma, diez vai pie kaut kā aizvedīs. Lai gūtu panākumus, nepieciešams sevī attīstīt entuziasmu.

3. Pozitīva domāšana. Šis ir vissvarīgākais princips, kas tiek aplūkots daudzos mūsdienu darbos, kas veltīti veiksmes tēmai. Kontrolējot savas emocijas un akcentējoties uz pozitīvo, mēs kontrolējam savu dzīvi un apstākļus. Pat visnepatīkamākajā notikumā var saskatīt kaut ko pozitīvu. Galvenais – pastāvīgi to darīt un atvērties tikai pozitīvajam.

4. Kontrole pār prātu. Lai gūtu panākumus, nepieciešams iemācīties kontrolēt savu prātu, neļaut tam ticēt, ka jūs ar kaut ko nevarēsiet tikt galā, bet – tieši otrādi – likt tam noticēt veiksmei. Interesanti, ka tāda lieta kā izglītība nespēlē lomu, galvenais, lai intensīvi darbotos smadzenes, pasakot priekšā ceļus izkļūšanai no grūtām situācijām.

5. Pašiedvesma. Liekat jūsu apziņas dziļumiem strādāt savā labā un jūs sasniegsiet pārsteidzošus rezultātus. Palīdziet zemapziņai ar jūtām. Pašiedvesma – tas ir savdabīgs kontroles centrs, caur kuru cilvēks pēc savas gribas var “ieslēgt” zemapziņā sev vēlamas domas. Pētnieki ir pierādījuši, ka cilvēks var kļūt pats par savu un savas apkārtnes kungu, jo viņam piemīt spējas ietekmēt savu zemapziņu.

6. Pārstājiet atskatīties pagātnē. No pagātnes vajag paņemt tikai patīkamos un lietderīgos momentus, jo neveiksmes nav tikai tiem, kas neko nedara. Visi izcilie cilvēki guva panākumus tikai tāpēc, ka viņi nekoncentrējās uz neveiksmēm, bet devās tālāk. Kad mēs domājam par neveiksmēm, mēs piesaistām neveiksmes, bet kad par panākumiem – piesaistām panākumus.

7. Dariet vairāk, nekā variet. Amerikāņiem ir teiciens – ja esat noguruši, noejiet vēl vienu jūdzi. Kad mēs darām vairāk par savām iespējām, mēs atbrīvojam savas smadzenes no ierobežojošiem šķēršļiem. Panākumus gūst tas, kas ar katru domu un darbību tiecas pēc kaut kā lielāka.

8. Atbrīvojieties no bailēm. Vairākums cilvēku pie pirmās neveiksmes pazīmes gatavi uzreiz atteikties no saviem mērķiem un nodomiem. Savukārt apņēmīgi cilvēki pārvar jebkuras grūtības un vienmēr uzvar. Pat neveiksmes palīdz viņiem, jo katrā neveiksmē slēpjas, kas tāds, kas dod labumu nākotnē. Apņēmība ir mūsu apziņas stāvoklis, tāpēc to var kultivēt, attīstot sevī skaidrību par nodomiem, vēlmēm, pārliecību par sevi, plānu noteiktību, rūpīgu analīzi, sadarbību, gribasspēku, paradumu (visstiprākās zāles pret bailēm ir daudzkārtīga drosmes izpaušana).

Kāpēc gan miljoniem cilvēku neizmanto iespēju izrādīt apņēmību? Jo viņi baidās no neveiksmes, bailes no kritikas viņos ir lielākas nekā vēlme gūt panākumus. Lai īstenotu savas vēlmes nepieciešams atbrīvoties no bailēm. Tikai tad cilvēks spēs atvērties dzīvei.

9. Vara pār naudu. Kad mēs iekšēji esam pārāk piesaistīti naudai vai pastāvīgi tiecamies pēc tā, lai nopelnītu vairāk, mēs zaudējam līdzsvaru un rezultātā – dzīves labklājību. Kad esam pārliecināti par sevi un tā, ko darām pareizību, mēs nopelnām daudz vairāk naudas, nekā tad, kad steidzamies, cenšoties nopelnīt vairāk un vairāk.

10. Dalieties savā bagātībā. Šeit izpaužas vispārīgāks cilvēcisko attiecību princips – “dari labu”. Labklājība, kurā mēs dalāmies ar kādu citu, rada vēl lielāku labklājību. Jo vairāk mēs atdodam, jo vairāk saņemam atpakaļ. Izņemot naudu, pastāv daudz lietu, kurās varam dalīties, piemēram, mīlestība, zināšanas, doma, labestība.

11. “Ego” veselība. Šajā principā ir acīmredzama psihoanalītiskās pieejas ietekme. Mūsu spējas un individualitāte atrodas mūsu “ego” – t.i. saprāta spēkā, kas palīdz cilvēkam sevi aizsargāt. Viss atkarīgs no tā, kā mēs ietekmējam to. Par sevi pārliecināts “ego” spēj paveikt brīnumus. Tāpēc nepieciešams nostiprināt šo pārliecību. Turklāt svarīgi ir noskaidrot, kā mūsu “ego” izpaužas vislabāk. Piemēram, zīmējot un runājot tā vietā, lai rakstītu.

12. Smadzeņu centrs. Smadzeņu centrs ir nepieciešams, lai sakoordinētu divu vai vairāk tādu cilvēku idejas, kurus apvieno tiekšanās pēc noteikta mērķa. Nevajag paļauties tikai uz savu prātu.

13. Lēmums. Zinātnieki izpētījuši, ka visi cilvēki, kas sasnieguši panākumus, lēmumus pieņēma ātri, bet ārkārtīgi lēni un piesardzīgi tos mainīja. Savukārt visi neveiksminieki lēmumus pieņēma ļoti lēni, taču mainīja tos bieži un ātri.

14. Seksa un sublimācijas noslēpums. Arī tam ir liela nozīme panākumu gūšanā, jo seksuālā enerģija ir viens no svarīgākajiem cilvēciskās enerģijas veidiem. Sublimācija ir seksuālās enerģijas pārvēršana kādā citā. Visnozīmīgākos rezultātus sasniedz cilvēki ar augsti attīstītām seksuālajām jūtām, īpaši, ja viņi ir apguvušu sublimācijas mākslu.

15. Nekam nav nozīmes. Ja paskatās uz Zemi no putna lidojuma augstuma, daudzi priekšmeti saplūst. Tā arī notikumiem, ko esam piedzīvojuši, no globālas perspektīvas, piemēram, no visas cilvēces vēstures viedokļa, nav nekādas nozīmes. Un šajā ziņā mums nav ko baidīties, var atbrīvoties no visām bailēm un iet pa dzīvi drosmīgi un pārliecinoši.

Saistītie raksti

16. Ticība panākumiem. Ticība tas ir visu prāta spēju katalizators. Pēc pētnieku uzskata, visspēcīgākās ir ticības un mīlestības jūtas, kā arī seksuālās jūtas. Apvienojumā tās rada kopēja redzējuma efektu un zemapziņā izveidojas tas tēls, pēc kura tiecas jūsu domas.

17. Sestā maņa. Ar sestās maņas palīdzību cilvēks tiek brīdināts par briesmu tuvošanos tāpat kā informēts par izredzēm, kuras nedrīkst laist garām. Šī maņa balstās iztēlē. Var iztēloties konkrētus cilvēkus, kas guvuši panākumus, un vērsties pie viņiem pēc padoma, var ar pašiedvesmu un iztēli ietekmēt sava rakstura iezīmes un tamlīdzīgi. Jebkura sasnieguma sākumpunkts ir kaislīga vēlēšanās.
Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv