Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā horoskopa zīmes rīkojas stresa situācijās: bēg, sauc palīgā vai stājas pretī briesmām?0

Foto: Pexels

Kādas ir tavas izdzīvošanas prasmes un iespējas palikt sveikam un veselam bīstamās situācijās? Katrs no mums, kaut reizi dzīvē ir nokļuvis tādā situācijā, kuru vēlāk analizējot sapratis – pietūka tikai mazliet, lai viss beigtos pavisam slikti.

Uzziniet, kā tu rīkotos situācijā, sastopoties aci pret aci ar noziedznieku!

Auns

Tu neesi no tiem cilvēkiem, kas neko nedarīs. Ja noziedznieks būs ielauzies tavās mājās, tu, visticamāk, noteikti rīkosieties. Sliktā ziņa ir tā, ka tu drosmīgi ķersies pie lietas risinājuma, nepārdomājot visu līdz galam. Tu centīsieties pats noziedznieku aizturēt, pat nepasaucot nevienu palīgā.

Vērsis

Vērsis neatvieglos noziedzniekam uzdevumu, jo šiem cilvēkiem viss ir izplānots dažādām dzīves situācijām. Ja notiktu, ka tavās mājās ielauztos kāds noziedznieks, ģimeni tu paslēptu drošā telpā un nogaidītu. Savus mīlos cilvēkus no slēptuves tu izlaistu tikai tad, kad tu pats būtu pārliecinājies, ka ļaundaris ir devies prom un bīstamības vairs nav.

Dvīņi

Tu centīsieties ar iebrucēju uzsākt dialogu un izskaidroti viņam dažus argumentus, kāpēc tevi nedrīkst aiztikt. Dzīvību tev palīdzēs izglābt tas, ka tu ļoti reti šķiries no sava telefona, un tev vienmēr būtu iespēja nemanot izsaukt palīdzību.

Vēzis

Ja Vēzis nokļūtu aci pret aci ar noziedznieku, sākumā viņš ļoti nobītos, paslēptos un, visticamāk, raudātu. Raudot viņš “uzkrātu” neizmērojamas dusmas un izlīstu no savas slēptuves. Tad gan ļaundarim labāk laisties prom, ko kājas nes, jo Vēzis niknumā ir tiešām baiss radījums.

Lauva

Lauva izdarītu visu iespējamo, lai neitralizētu noziedznieku! No sākuma viņš, iespējams, piedāvās noziedzniekam lielas naudas summas, lai visi “paliktu dzīvi”. Ja tas neizdotos, tad Lauva kļūtu par to, kas viņš ir – par plēsoņu, kas iet uz pilnu banku – visu vai neko.

Jaunava

Jaunavai piemīt unikālas izdzīvošanas spējas un jau iepriekš šie cilvēki vismaz desmit reižu ir apdomājuši visdažādākos scenārijus, kas notiktu, ja… Tāpēc Jaunavai būs reāls plāns, kā izglābties. Katrai Jaunavai tāds ir! Taču, ja nu tomēr kaut noietu greizi, Jaunava improvizētu.

Svari

Svariem būtu grūti pieņemt lēmumu, viņi daudz domātu, kā labāk rīkoties. Kaut kas noteikti notiktu ne tā, kā plānots: Svari netīšām nosviestu lampu ar milzīgu troksni vai paklupti pa kāpnēm.

Skorpions

Skorpions ir ārkārtīgi bīstams niknumā, un noziedznieks uz to brīdi jau būtu pārvērties par upuri. Nedrīkst nenovērtēt šīs zīmes prasmes dusmu uzplūdā, jo Skorpions var būt ļoti postošs un nesaudzīgs. Visdrīzāk, ka šādā situācijā ļaundarim neizdotos dzīvam izkļūt no Skorpiona mājas.

Strēlnieks

Strēlnieks neapzinās problēmas nopietnību, kamēr nav par vēlu. Viņam šķistu, ka tas ir joks un kaut kā jau pats par sevi viss atrisināsies. Strēlnieks mēģinātu ar noziedznieku kaut ko sarunāt, taču tā rezultātā viņu vēl vairāk nokaitinātu.

Mežāzis

Mežāzis pretotos ar visu spēku. Viņš ir tik daudz ir strādājis, nodrošinot sevi un ģimeni, lai tagad ļautu to visu izpostīt? Nekad! Mežāzis ir gudrs, viņam viss būtu pārdomāts: ja viņš nolemtu noziedznieku neitralizēt, tad to arī izdarītu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pat, ja noziedznieks ir gudrs, Ūdensvīrs ir gudrāks. Viņš noteikti kaut ko izdomātu, lai apstādinātu ļaundari un izglābtu sevi un ģimeni. Vēl kāda lieliska īpašība – Ūdensvīrs teicami kontrolē savas emocijas un var saglabāt mieru pat ļoti liela stresa situācijās.

Zivis

Zivis ir pārlieku jūtīgas un tās var viegli ietekmēt. Ja laimīgā kārtā policija jau būtu ieradusies pēc kāda (visticamāk) kaimiņa izsaukuma, tad Zivis kļūtu par ķīlnieku noziedznieka rokās.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola veiksmi darbos un nākotnes plānos! Horoskopi 18.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Piemānīt viņus ir tik viegli! 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas bieži kļūst par krāpnieku upuriem
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien var kā smieties, tā raudāt! Horoskopi 17. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
11 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
7 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
6 stundas