Reklāmraksti

Kā iegūt harmoniju visam gadam0

Iznākusi jaunā Dzīvesziņas Gadagrāmata 2019. gadam. Katrs vēlas būt vesels un laimīgs. Tikai – kā to panākt? Ne visiem ir pietiekami daudz līdzekļu kursiem un semināriem, ne visi spēj samaksāt par dakteru vizītēm un izrakstītajām zālēm. Tomēr katrs spēj palīdzēt sev pats.

Ar katru gadu Latvijā arvien lielāku popularitāti iemanto dažādas garīgās prakses un veselības skolas. Sevis sakārtošana ir kļuvusi par teju obligātu disciplīnu kvalitatīvam dzīves skrējienam. Vai ēdam veselīgi, vai protam dziļi elpot, neuztraukties par niekiem, vai vingrojam pareizi, ja vispār tam atrodam laiku?

Atbildes uz jautājumiem sniegs Dzīvesziņas gadagrāmata. Teicama palīdzība izvēlēs, kas ne vienmēr ir vieglas. Šajā izdevumā katrs atradīs kā pa dažādiem ceļiem ejot nonākt pie galvenā – savas dzīves līdzsvara. Mēness dienu padomdevējs, tradīciju kopšanas kalendārs, astrologa komentārs, prognozes nākamajam gadam, speciālistu ieteikumi, u.c.

Saistītie raksti

Gadagrāmatas veidotājas Lauras Grīnvaldes ceļa vārdi lasītājam skan iedrošinoši: “Pieredze ir visvērtīgākais. Ikviens tev būs skolotājs, jo katrs satiktais cilvēks, rokās paņemtā grāmata, sajūta, notikums rada dzīves pieredzi, kuras iegūšana veicina mūsu pārtapšanu. Katram ir dota iespēja apzināti veidot savu nākotni un būt savas laimes kalējam!”

Gadagrāmatu var iegādāties grāmatnīcās. Izdevīgi ir pirkt izdevniecības Latvijas Mediji Grāmatu mājā Rīgā, Dzirnavu ielā 21, kā arī pasūtīt internetā veikals.la.lv.

LA.lv