Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. janvāris, 2016
Drukāt

Kā iegūt naudu projektiem

Foto - LetaFoto - Leta

Ikviens interesents aicināts pieteikties Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā bezmaksas seminārā, kurā varēs uzzināt, kā pareizi rakstīt “Erasmus+” projektus.

Eiropas Savienības programmā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem un to atbalstam 2016. gadā pieejami 2 697 427 eiro. Seminārs notiks 18. februārī. Lai tam pieteiktos, līdz 8. februāra pulksten 12 elektroniski jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://bit.ly/1PPYETM. Seminārā īpaši aicināti piedalīties interesenti, kuru reģionos līdz šim nav īstenoti “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projekti. Seminārā noderīgu informāciju atradīs ikviens, kuram ikdienā ir cieša saskarsme ar jauniešiem un kuriem ir interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā. Programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem un personām, kas iesaistītas darbā ar jaunatni, sadarbojoties ar ārvalstu partneriem, ir iespēja iegūt jaunas zināšanas, prasmes un pieredzi, pašiem veidojot un īstenojot projektus. Projektus iespējams īstenot trīs jomās: “Personu mobilitāte mācību nolūkos”, “Stratēģiskās partnerības jaunatnes jomā”, “Strukturētais dialogs: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās”.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+