×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
21. janvāris, 2016
Drukāt

Kā iepatikties vīrietim? Vislabākie padomi no sieviešu psihologa (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Kā iepatikties vīrietim, pret kuru izjūti simpātijas? Kā iekarot mīļotā cilvēka sirdi jau no pirmā randiņa? Kā iegūt popularitāti starp pretējā dzimuma pārstāvjiem? Ja kaut viens no šiem jautājumiem izraisa tevī emocionālu atbildi, tad apsveicam! Mūsu šodienas rakstā tu atradīsi septiņus vienkāršus, bet ļoti efektīvus psihologu padomus, kā iekarot vīriešu uzmanību un mīlestību. Gatava? Tad uz priekšu!

Kā iepatikties vīrietim – esi sievišķīga un seksuāla

Mēs neatklāsim Ameriku, paziņojot tev, ka vīrieši mīl ar acīm. Un savu pirmo iespaidu par sievieti (kuru, starp citu, pēc tam ir grūti izmainīt) viņi veido, balstoties uz informāciju, kura iegūta vizuāli. Un runa nav tikai par frizūru vai ģērbšanās stilu, kaut arī tie, viennozīmīgi, ir svarīgi, bet gan par sievišķīgumu un slēptu seksualitāti. Viegla gaita, skaista poza, maigi žesti, žilbinošs smaids, mirdzums acīs – lūk, ko vīrieši uzskata par skaistas sievietes tēla neatņemamām sastāvdaļām. Papildus tam, meitenei ir jābūt: koptai, maigai ādai, skaistiem, tīriem matiem un veselīgiem, koptiem nagiem. Tieši šie trīs parametri zemapziņas līmenī signalizē vīrietim par tavu neticamo seksuālo pievilcību.

Kā iepatikties vīrietim – esi dabiska un zini mēra sajūtu

No pirmā punkta plūstoši pārejam pie otrā, jo sievišķīgums un dabiskums vīrieša apziņā ir praktiski nešķirami jēdzieni. Praktiski 90 % vīrieši, kuri piedalījās sociālajā aptaujā, kas veltīta pievilcības jautājumiem, atzina, ka priekšroku dod dabiskajam skaistumam. Vēl vairāk, viņi burtiski ienīst kosmētiku, it sevišķi to, kura traucē viņiem baudīt sievietes dabisko skaistumu. Pirmām kārtām tas attiecas uz lūpukrāsu un spīdumiem, kuru ēšana skūpsta laikā, maigi izsakoties, neiepriecina vīriešu dzimumu. Vīrieši nav iemīļojuši arī tādas mūsu skaistuma neatņemamas sastāvdaļas kā tonālais krēms, vaigu ēnas, matu laka un spēcīgas smaržas. Pirmās divas bieži nosmērē apģērbu, trešā rada parūkas efektu, bet pēdējais vispār atgrūž. Secinājums ir vienkāršs: mazāk dekoratīvās, vairāk kopjošās kosmētikas. Tāpēc labāk ieguldi naudu maskās, krēmos un procedūrās, kuras spēj uzlabot tavas ādas un matu stāvokli.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. nu, iepatikās slinka dura, ko tālāk?????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+