Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā iepazīšanās diena ietekmē jūsu kopīgo likteni0

Foto – Pexels

Svarīgāk par kāzām

Daudzi cilvēki pievērš īpašu uzmanību kāzu dienai un tās ietekmei uz pāra kopīgo likteni. Bet izrādās, ka daudz svarīgāka ir diena, kad pāris iepazīstas. Tā var palīdzēt uzzināt attiecību likteni.

Cilvēks var izmainīt savu personīgo likteni ar rīcības un domu palīdzību. Lai izmainītu attiecību likteni, nāksies piestrādāt uzreiz diviem cilvēkiem. Jāsāk būtu ar to, ka tiek noskaidrots, kādā dienā jūs abi viens otru ieraudzījāt un iepazināties. Ar iepazīšanās dienu saprot to dienu, kad jūs abi pirmo reizi sarunājāties, nevis dienu, kad tu ieraudzīji mīļoto cilvēku pirmo reizi, bet nepiegāji viņam/viņai klāt kādu iemeslu dēļ.

Bioenerģētikā katra diena ir unikāla pēc savas būtības. Ja tu iepazinies ar savu otro pusīti pirmdienā, šo attiecību liktenis var būt pilnīgi atšķirīgs, nekā tad, ja jūs iepazītos, piemēram, otrdienā.

Pirmdiena

Pirmajā nedēļas dienās parasti iepazīstas tie pāri, kuriem pēc tam būs daudz brīva laika. Šādas attiecības ar lielu ticamību būs brīvas, bet saspringtas.

Otrdiena

Otrdienā viens otru atrod cilvēki, kuru kopīgais liktenis nebūs viegls, bet toties produktīvs. Parasti šādas attiecības mums kaut ko māca, palīdz kaut ko dzīvē saprast. Šādu attiecību ilgums nav zināms.

Trešdiena

Ja pāris iepazīstas šajā dienā, var gaidīt nestabilas attiecības, bet toties ļoti spilgtas. Lielākajā vairumā gadījumu šādas attiecības neilgst pārāk ilgi. Iemīlēšanās parasti pat nepaspēj pāriet mīlestībā.

Ceturtdiena

Iepazīstoties ceturtajā nedēļas dienā, ļoti liela varbūtība, ka attiecība būs veiksmīgas un ļoti vieglas. Šajās attiecībās abas puses varēs ļoti labi izvairīties no nopietniem strīdiem un konfliktiem.

Piektdiena

Šajās attiecībās labāk neko neplānot uz priekšu. Iepazīšanās piektdienā nozīmē, ka jūs varat diezgan ātri viens otru sarūgtināt. Šāda mīlestība prasīs no tevis uzmanību un spēju ātri pieņemt lēmumus.

Sestdiena

Saistītie raksti

Iepazīstoties ar kādu sestdienā, vari droši attīstīt tālāk attiecības. Tiek uzskatīts, ka tāda mīlestība būs maksimāli ilga, un tai ir augsts potenciāls. Galvenais – jau sākumā izvirziet kopīgus mērķus.

Svētdiena

Iepazīšanās ar mīļoto cilvēku svētdienā sola to, ka pāris būs viens otram ļoti pieķēries. Šādās attiecībās būs pavisam neliels krāpšanu skaits, bet būs daudz strīdu. Šo attiecību ilgums var būt visnotaļ garš.

Avots: “Flytothesky”

LA.lv