Reklāmraksti

Kā iepriecināt svētkos savu aktīvo pusaudzi?0

Publicitātes foto

Aktīva atpūta, izklaide un tehnoloģijas – šodienas aktīvo pusaudžu raksturojošākie vārdi. Ja tuvojas svētki un esat sākuši domāt par to, kā iepriecināt un arī praktiski ekipēt savu pusaudzi, šeit būs pāris labas idejas.

Noteikti aprunājieties ar savu pusaudzi, lai pēc iespējas precīzāk noskaidrotu virzienu, kurā jālūkojas, meklējot dāvanu. Steidzīgajā ikdienā, protams, vienmēr risinājums ir dāvanu kartes, ko piedāvā dažādi veikali, bet droši vien, ka pusaudzis būs vēl aizņemtāks un steidzīgāks par Jums un tādēļ taustāma un uzreiz saņemta dāvana būs viņam lielāks iepriecinājums. Atcerieties, ka visdrošāk ir iegādāties zināmas preču zīmes ražojumu uzticamā veikalā!

Sporta pudele vai termokrūze

Vienalga, vai pusaudzi vairāk interesē pastaigas ar draugiem, kāds no aktīvajiem sporta veidiem vai individuāla riteņbraukšana, vienmēr noderēs, ja līdzi būs ērta un ietilpīga sporta pudele.
Jums ir iespēja piemeklēt vēlamāko tilpumu un arī atbilstošāko krāsu pudeli. Agrajiem rītiem, kad jāsteidzas uz skolu, noderīga dāvana var būt stilīga termokrūze. Karsto dzērienu varēs baudīt līdz pat skolai vai nu dodoties kājām vai ar transportu. Kā arī tā noderēs spontānām pastaigām brīvā dabā.

Ūdens apavi, peldēšanas brilles un peldcepure.

Ja Jūsu pusaudzis aizrāvies ar ūdens sportu vai vienkārši ar draugiem biežāk dotos uz baseinu, laba ideja ir iepriecināt viņu ar jauniem peldēšanas atribūtiem. Tās var būt jaunas peldēšanas brilles vai stilīga peldcepure.
Ja aizraušanās ar ūdens sporta veidiem ir nopietnāka, varbūt noderētu jauni komfortabli un kvalitatīvi ūdens apavi, kas garantēs aizsardzību pēdām.

Pulsometrs vai sporta pulkstenis.

Ja esat novērojis, ka Jūsu pusaudzis iecienījis doties pārgājienos vai dažādās sportiskās aktivitātēs ar draugiem, pārsteidziet viņu ar kvalitatīvu pulsometru, sporta pulksteni vai soļu skaitītāju. Tas būs ilgtermiņa ieguldījums viņa intereses noturēšanā, un tā arī būs iespēja viņam saņemt jaunas veselīgas zināšanas par sevi.

Termoaktīva sejas maska-šalle.

Piemērota jebkurai sportiskai aktivitātei vēsā laikā ir ātri žūstoša, termoaktīva sejas maska-šalle. Tas būs lielisks aizsargs Jūsu pusaudzim arī pret vēju un mitrumu.

Austiņas mūzikas klausīšanai.

Ikviens mūsdienu pusaudzis, kurš sportiskās aktivitātes labprāt apvienotu ar savas iecienītās mūzikas klausīšanos, būs sajūsmā, ja dāvanā saņems jaunas austiņas ar lielisku skaņas kvalitāti. Un vēl vairāk – Jums ir iespēja izvēlēties no plaša piedāvājuma klāsta piemērotākās austiņas, bezvadu austiņas, bluetooth austiņas šeit: https://220.lv/lv/datortehnika/datoru-aksesuari/austinas. Tā noteikti ir mūsdienīga dāvana, kuru pusaudzis novērtēs un savā priekā labprāt dalīsies ar saviem draugiem. Sportot vai pavadīt laiku, klausoties savus iecienītākos mūziķus, ir daudz patīkamāk. Tā būs arī lieliska motivācija turpināt iesāktās sportiskās aktivitātes, jo nu to veikšana būs kļuvusi aizraujošāka.

Kur iegādāties?

Viena no labākajām vietām ar plašāko klāstu dažādām gaumēm un iespējām ir interneta veikals 220.lv. Sev nepieciešamās lietas ātri un vienkārši atradīsiet preču meklētājā, savukārt izvēli izdarīt palīdzēs izsmeļošie preču apraksti un kvalitatīvās fotogrāfijas. Iegādājieties izvēlēto dāvanu savlaicīgi interneta veikalā 220.lv un izvēlieties sev ērtāko piegādes variantu, lai pēc iespējas ātrāk iepriecinājums Jūsu pusaudzim būtu klāt.

Der arī atcerēties, ka iepērkoties tiešsaistē, spēkā ir distances līgums, kas nosaka – pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atdot preci atpakaļ veikalam, ja tā kāda iemesla dēļ neatbilst prasībām.

LA.lv