×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. aprīlis, 2012
Drukāt

Kā izārstēt nātreni? ATBILDES uz LA.LV lasītāju jautājumiem

pienene

Uz jautājumiem atbild Centra Homeopātiskās klīnikas ārste Inguna Vecvagare.

Līdz rītdienai vēl varat speciālistei uzdot jautājumus.

 

Kā var izārstēt ādas niezi vai nātreni?

Runājot par alerģiskām reakcijām, kā tas ir šajā gadījumā, vispirms vēlams būtu noskaidrot niezes vai nātrenes cēloņus vai vismaz likumsakarības t.i., apstākļus, kādos simptomi parādās, pastiprinās vai pāriet (ēdiens, aukstums, stress, augi, dzīvnieku klātbūtne u.c.). To var izdarīt, rūpīgi novērojot un/vai veicot attiecīgos izmeklējumus, analīzes, testus.

Ja ir noskaidroti iemesli, tad var plānot ārstēšanu, vispirms jau izslēdzot( ja tas ir reāli izdarāms) iespēju kontaktēties ar alergēnu.

Arī homeopātiskā terapija sākas ar visu apstākļu noskaidrošanu un attiecīgi individuāla preparāta piemeklēšanu. Nelaime ar alerģijām ir tāda, ka reizēm iemeslus ir ļoti grūti noskaidrot vai arī iemesli ir dabā un no tiem ir neiespējami izvairīties. Tādēļ šādos gadījumos ārstēšana būs apgrūtināta, bet iespējama.

Nieze var arī nebūt alerģijas simptoms. Arī šajā situācijā ir jānoskaidro iemesls, jāuzstāda diagnoze un tikai tad jāveic jau mērķtiecīga terapija.

 

Manai mammai diagnoze ir hroniskā mieloleikoze. Ko jūs varētu ieteikt lietot no homeopātijas, jo viņai ir nogurums, nespēks, sāp ļoti mugura.

Hroniska mieloleikoze ir ļaundabīgs asins šūnu audzējs, kas rodas patoloģiski pārveidojoties atsevišķām cilmes šūnām. Skartas tiek kaulu smadzenes un asins šūnas. Gan saslimšana, gan arī ārstēšana ir ļoti smags process, jo tiek pielietota ķimioterapija.

Simptomātiski var tikt pielietota arī homeopātiska terapija, bet lai to varētu izdarīt, man tomēr ir jāzina vairāk par sūdzībām, izpausmēm, par pacientes raksturu, vēlmēm utt. Tādēļ neko konkrētu diemžēl ieteikt nevaru .

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+