Horoskopi un mistika

Kā izjokot katru zodiaka zīmi? Horoskopi 1.aprīlim 16


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Kas vienam joks, otram…

1. aprīlis – joku, jautrības un laba noskaņojuma diena. Otrais pavasara mēnesis dāvā labestību un siltumu, bet smieklu diena piešķir īpašu rotaļīgumu.

1. aprīļa horoskops pateiks priekšā, kā vislabāk izjokot katru zodiaka zīmi Smieklu dienā, lai būtu smieklīgi, bet ne aizvainojuši. Gatavojoties kādu izjokot, atceries pašu galveno – jautrībai jābūt visiem, ne tikai joka autoriem, bet arī pašam izjokotajam.

Auns

Auni paši izjokos jebkuru, turklāt tā, ka pēc tam vēl gadiem visi to skatīsies “youtube”. Šai gadījumā norādēm nav ierobežojumu. Dariet ar Auniem visu, kas vien ienāk prātā, jo viņi ar baudu pasmiesies arī paši par sevi.

Vērsis

Vērši sapratīs tikai labsirdīgus jokus un izjokošanu. Viņus nevajag baidīt un šausmināt – Vērsim smiekli nenāks. No otras puses, Vēršiem reizēm derīgi ļauties pārdzīvojumiem, tāpēc vari pacensties viņu pārsteigt, bet ne pārbiedēt.

Dvīņi

Dvīņi ir izjokošanas meistari, turklāt viņi to dara katru mīļu dienu bez apstājas, tāpēc Dvīņu reakcija uz ikvienu izjokošanu būs vienkārša: “Hmm… Nu, tev labi sanāca! Man patika!”

Vēzis

Vēži jokus nesaprot, īpaši no cilvēkiem, kas tiem nav sevišķi tuvi un neietilpst tuvāko draugu un radu pulkā. Vienkārši runājot, nejoko ar Vēzi un aizmirsti par 1. aprīli attiecībā uz šīs zīmes pārstāvjiem. Izņēmums pieļaujams tikai tajā gadījumā, ja esi starp jau minētajiem radiem vai draugiem.

Lauva

Lauvas un lauvenes ciena labus jokus, kaut vai tāpēc, ka tas nozīmē: viņi nokļūs uzmanības centrā. Tāpēc visjautrāk Lauvas izjokot draugu vai kolēģu kompānijā. Tādā gadījumā tev būs brīvas rokas darīt jebko!

Jaunava

Jaunavām nepatīk “muļķīgi” svētki, tostarp 1. aprīlis, bet saprast un novērtēt joku viņas var pat ļoti labi. Tikai pacenties izjokot Jaunavu tā labsirdīgāk, citādi riskē ne pajokam dabūt pretī!

Svari

Svariem joki patīk, bet tikai ar mērenību. 1. aprīļa jokam jābūt smalkam un atturīgam, tādam, kas neliek Svariem sarkt. Pretējā gadījumā Svari apvainosies, turklāt ļoti stipri.

Skorpions

Joku ziņā Skorpioni ir līdzīgi Svariem. Viņi priecīgi uztvers tikai labsirdīgus jokus. Citādi tevi gaida atbildes jociņš no pavisam melno sērijas (ar tiem jau minētajiem miljoniem video skatījumu vietnē “Youtube”). Tas var izrādīties sāpīgi!

Strēlnieks

Strēlnieki vienmēr ir modri, tāpēc viņus izjokot vai apmānīt nemaz neizdosies. Ja nu vienīgi tas var iznākt pašiem izmanīgākajiem (arī Strēlniekiem). Par visiem pārējiem pasmiesies viņi paši. Strēlnieks lieliski lasa citu cilvēku domas, tāpēc nāksies censties īpaši cītīgi, lai nekļūtu par mērķi viņa asprātību bultām.

Mežāzis

Labākais veids, kā izjokot Mežāzi – labdabīgs, intuitīvs jociņš. Senais stāsts par balto muguru nav trumpis, kas derēs šajā gadījumā. Turklāt Mežāžiem jāizjūt tava cieņa un labie nodomi. Pretējā gadījumā tev var nākties rūgti nožēlot izdarīto.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ar Ūdensvīriem tāpat kā ar Auniem var jokot, kā vien ienāk prātā. Viņi pasmiesies kopā ar tevi, nomierināsies un pēc tam pasmiesies vēlreiz. Izdomā kaut ko oriģinālu, patiešām smieklīgu un unikālu, kas arī atbilstu tieši tava Ūdensvīra stiliņam. Labi var izdoties labi pārdomāts un izplānots joks ar trim dalībniekiem.

Zivis

Zivis tā vien sapņo kļūt par interneta zvaigzni, lai visi par to vien runātu, cik tās nesalīdzināmas un graciozas. Sniedz Zivīm tādu izdevību, un tās būs tev vairāk nekā pateicīgas. Tikai nepārspīlē! Atceries, ka Zivis spēj sarkt un bālēt vēl pusgadu, kad vien ar tevi satiksies, ja uzskatīs, ka nokļuvušas kaunā.

LA.lv