×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Kā iznīcināt Latvijas valsti? (24)

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Tam padomu varam izlasīt Igaunijas prezidenta Lennarta Meri „Politiskajā testamentā: “Ja man, piemēram, vajadzētu sastādīt stratēģisku plānu, kā bez fiziska spēka iegūt politisku pārākumu, es droši vien atbildētu – jāpanāk, lai cilvēkiem tiktu liegta informācija, lai tiem atņemtu spēju atšķirt svarīgo no nenozīmīgā – lai tie laužas tajās durvīs, kas ved uz nekurieni.”

Šo atziņu pilnā mērā var attiecināt uz mūsdienu Latvijā notiekošo. 25 gadus pēc neatkarības atjaunošanas, izaugsmes un attīstības ziņā atrodamies ES 28 dalībvalstu pēdējā četriniekā. 2015.gadā saražojām 12 275 eiro IKP uz vienu iedzīvotāju jeb 27% no Dānijas, un 45% no ES vidējā IKP. Laikā no 1921. līdz 1941. gadam Latvijas iedzīvotāju dabīgais pieaugums bija 47 365 cilvēki, bet no 1991. līdz 2015. gadam – dabīgais samazinājums 262 577 cilvēki. Pēdējo 20 gadu laikā no Latvijas emigrējuši aptuveni 203 tūkstoši cilvēku. 2014. gadā vien valsti pameta 22,6 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, un šis emigrācijas process turpinās. Pēc Pasaules Brīvo Latviešu apvienības informācijas, ārpus Latvijas dzīvo aptuveni 370 tūkstoši latviešu jeb 23% no latviešu kopskaita 1593 000.

1996.gada 5. decembrī 6. Saeimas deputāti pieņēma mierinoši viltniecisku, itkā pret zemes izpārdošanu ārzemniekiem “aizsargājošu” likumu “Par zemes privatizāciju lauku apvidos”. Šīs “aizsardzības” rezultātā, uz 2016. gada 1. jūliju ārzemju pilsoņiem un uzņēmumiem Latvijā jau piederēja 969 792 ha (17,6%) zemes resursu. Šī ārvalstniekiem pārdotā zeme varēja nodrošināt 50 tūkstošus jaunu ģimeņu, katru ar 10 ha lauksaimniecībā izmantojamās zemes un 10 ha meža – 100 ģimenes katrā pagastā un 100 tūkstošus darba vietu valstī, ja likumdevējiem un valsts vadītājiem būtu tāda saprašana un gribēšana.

Nonsenss! – iesauksies oponenti: Ulmaņlaiku atgriešanas utopija, līduma dūmi sakāpuši veca vīra galvā! Bet, vai kāda no atbilstīgajām valsts institūcijām ir mēģinājusi uz šo „nonsensu” atbildēt objektīvā, argumentētā izklāstā, ar citu valstu pieredzi pierādījusi, ka tas ir nonsenss? Nav! No šī jautājuma izvairās ar klusēšanu. To pieņemu, kā tradicionālo pieeju šādos gadījumos: ja par problēmu nerunā, tātad – problēma nepastāv. Bet lauki turpina iztukšoties un cilvēki aizbrauc no Latvijas.

Šis process noslēgsies ar latviešu tautas pašpadzīšanos no savas zemes. Kā jaušams, to pieprasa ES. Tā pati ES, kuras EK prezidents Žans Klods Junkers brīnās un nesaprot, kādēļ Lielbritānija izstājās no ES un kādēļ Ungārijas premjers Viktors Orbans protestē pret imigrantu pūļu uzņemšanas kvotām un būvē žogu. Junkeram vēstures izziņai jāatgādina ES pamatlicēja, Francijas ārlietu ministra Robēra Šūmana deklarācijas norāde, ka ES dalībvalstu savstarpējās attiecības nav iecerētas kā ceļš uz dalībvalstu „sapludināšanu un supervalsts (federācijas – A.L.) izveidošanu’’, kur robežām jāpārvēršas no barjerām „par vietu, kur dzimst kontakti’’, ka vienotai Eiropai jābalstās uz nāciju savstarpējo attiecību līmenī pārceltu demokrātisku līdztiesību un, ka vienkārši ar balsu vairākumu pieņemts starptautiskas (EK vai EP) gribas izpaudums nedrīkst būt „saistošs nacionālās gribas izteikumam tādā jomā, kur pat kādas valsts eksistence var tikt apdraudēta’’. Latvijas valsts eksistence šobrīd ir būtiski apdraudēta un mūsu Saeimas deputātiem jāiesniedz Junkeram priekšlikumi, kā šos apdraudējumus novērst.

Latviešu tautai ir ko pārmest ES: 1) tautu tiesībām un demokrātijas normām neatbilstošas prasības naturalizēt simtus tūkstošu bijušo PSRS militārpersonu un civilo kolonistu, kas Latvijā tika iepludināti pārkrievošanas un kolonizēšanas nolūkos; 2) Latvijas valsti iznīcinoša kapitāla kustības līguma uzspiešana; 3) nevienlīdzīgas lauksaimniecības produkcijas realizēšanas tirgus uzspiešana. Ja latviešu tauta vairs nebūs šīs zemes saimniece, kas tad notiks ar Latvijas valsti? Vai to saturēsim izklīduši pasaulē? Secinājums: ES var būt nākotne vienīgi kā nacionālu un suverēnu valstu savienībai.

Mūsu Saeimas deputātu izšķirošais vairākums, acīmredzot, neatbilst šo latviešu tautas nacionālo interešu uzdevuma veikšanai. No „Latvijas Avīzes” (17.11.2016.) publikācijas uzzinām, ka Saeima piekāpsies EK bez tālākas problēmas skaidrošanas. Pieņemt likumu, ko pieprasa uz Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētāja Romāna Naudiņa galda kopš 15. septembra gulošā 10480 Latvijas pilsoņu parakstītā prasība pārtraukt zemes izpārdošanu ārzemniekiem, deputātiem, šķiet, nebūs pa spēkam. Nebūs ne gribas, ne dūšas. Turpināsies skaļa un plaša mazo pensiju, minimālās algas, veselības aprūpes un izglītības sistēmas apspriešana, protams, nerezultatīvi, jo, lai vajadzības apmierinātu nepieciešama nauda, bet naudas nav un miglā tīta tās palielināšanas iespēja.

Turpināsies Zolitūdes traģēdijas apspriešana, bet galvenā traģēdija – simtiem tūkstošu emigrantu un zemes zaudēšana paliks kā globālās straumes nesta neizbēgamība – aksioma, kam pieķerties deputāti neuzdrošinās pat domāt.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Tas tik naudas raušana notiek ,jo neviens nedzīvos 1.mil.g.valdībai tas galva nesāp,katik nauda vairāk.

 2. genocīds-nav cita termina tam kas notiek mūsu Dzimtenē!

 3. pilnigi piekritu tektajam visu cienu teicejam

 4. Ko ,,mocās,,…..pārdod visu ārzemniekiem … paši uz ārzemēm. Pēc pāris gadiem LV skaitīsies vēstures grāmatā.

 5. pie visa vainiga valsts vnk trukst vardu

 6. Acīm redzot, Latvijā vēl pietiek cilvēku, kas strādā par mazajām algām. Gudri domājošie jau ir aizbraukuši un aizbrauks. Savas zemes izpārdevēji paši labāk kā kalpi strādā pie vācieša vai dāņa. Nu ko lai saka, domāšana nav latvieša stiprā puse. Ja arī kādam iet labi, tad tam rūp tikai sava kabata. Tauta, kas 700gadus ir bijusi kalpu tauta steidz atgriezties pie savām saknēm.

 7. te nav komentāru tā tas ir – mūsu tauta grimst un pazudīs pēc Junkera plāna !

 8. Nu jau, nu jau.. lauki turpina tukšoties! 😀 es vien zinu vismaz 3, vai pat 4 ğimenes, kuras dzimušas iu augušas Rīgā, taisās pamest smirdīgo pilsēt un vākties uz dzīvi laukos, jo dzīvot putnu būros negribas, ieskaitot manu 3 cilvēku ğimeni ! :*

 9. Upīts tāpat kā tu bija ar komunistiskiem uzskatiem, tāpēc nemaz nebrīnos, ka jums abiem uzskati sakrīt arī šajā lauku apzīmējumā. Viens rakstīja proletāriska satura romānus, bet tu pat to nespēj un rīmē nesakarīgas peršas. Turpini dievināt lāčus, upīšus un orvelus, bet ar savām slimajam smadzenēm te nepiesārņo internetu, bezgalīgi atkārtojot kaut kādas nodrāztas frāzes un četrrindes. Aizej labāk pie psihiatra.

  • O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

   > iedomāti “anonīmajam” MUĻĶU zemes SILES “valsts” eurolatvānijas “titulnācijas” biogaļas izstrādājumam

   ;)))))))

   EKTD, SILES cūklopu īpašo vajadzību apkalpotāj un dermoliberastu lumpeņpropagandas totāli nozombētais fiškas brāķi. Un pēc tam – aizej labāk pie veterināra, lai šamais no tava kautķermeņa izlaiž to derdzīgi sasmirdušo “lufti”, kas tur krājas nu jau trešo desmitgadi “ilgtspējīgi”.

   Turpini vien dievināt savus pārdīķa saimniekus un gejrōpas dermoliberastu p!darskapja partnerus, nožēlojami tizlais un pretīgi glumais deģenerāt, bet papūlies tomēr ar tavā plakani nosēdētajā “vienrievas domātavā” žļurkstošajiem vielmaiņas galaproduktiem “te nepiesārņot internetu, bezgalīgi atkārtoti” publiski demonstrējot savu ģenētiski izdzimušo bezcerīgi patoloģisko aprobežotību.

   Cita starpā – cik daiļdarbus tu “ar savām slimajām smadzenēm” esi izlasījis no cien. Viļa Lāča, Andreja Upīša un Džordža Orvela radošā varējuma, ja jau atļaujies publiski spriedelēt par šo latviešu / pasaules līmeņa vispāratzīto un neapšaubāmo dižgaru “komunistiskajiem uzskatiem”, “uzskatu sakritību lauku apzīmējumā” un taml. bezjēdzīgi kretīniski izpildīties? Varētu padomāt, ka – pilnīgi visus? Jo pretējā gadījumā – tu taču būtu totāls lohs, kurš regulāri publiskajā telpā “izgāžas kā veca sēta”, atļaujoties “gudri (c)irst” par lietām, no kurām NEJĒDZ ABSOLŪTI NEKO! ;)))

   ——-

   Ir sacīts: “Pat bezcerīgs muļķis var tikt uzskatīts par normālu cilvēku – ja vien šis neatļaujas savu muļķību “prezentēt”, uzbāžoties ar to citiem.”

   Un, arī: “Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR.” 😉

 10. “Daļa no tiem,kas arvien biežāk par mums interesējas,ir teorētiķi. Viņi šeit redz ekonomisko eksperimentu laboratoriju,kas apstiprina vai apgāž līdzšinējās teorijas”,intervijā Latvijas Avīzei stāstījis Latvijas vēstnieks ASV Andrejs Pildegovičs”.
  Skat.”Latviju redz kā ekonomisko eksperimentu laboratoriju”,Db.lv,2009.gada 5.decembris

 11. Lennartam Meri taisnība Atbildēt

  Informācija mums nav pieejama ne tikai par cenām,nodokļiem,algām,pensijām un pabalstiem,bet pat par slimokasēm ES valstīs,pašas tuvākās-Igauniju un Lietuvu ieskaitot.Lai tikai nevajadzētu atjaunot tās Latvijā.

 12. Jāturpina iesāktais Atbildēt

  Jāsaglabā un jāpapildina Vienotības izveidotā nodokļu izstrādājumu sistēma (pakāpenisko IIN samazināšanu ieskaitot),regulāri jāpapildina ierēdņu skaitu un algas valsts pārvaldē!

 13. Jau pēdējās trīs tūres valsti stūrē ZZS un 3 A virzīties prezidenti ar Šķēles principu -” ielikt “lielāko kretīnu”” . Jā nu tas pirmais sadumpojās un palaida varnešus uz mājām… m, bet tie abi pārējie – neko un nekā un nekur … Tur jau tas sākums valsts vājumā- Igaunijā ir cita prezidentu izraudzīšanas kārtība un ne ZOO, ne somu pirtis tur nelīdz – vēlē 2/3 balsīm parlamentā, ja nevar, nesanāk, tad sasauc vēlētāju kolēģiju, kuras sastāvā ir visi Rīgikogu un vietējo pašvaldību pārstāvji. Tākā vēlētāju ir vairāk, tad 3A pirtu vēlēšanas nelīdz un prezidenti iznāk jēdzīgi.

 14. Mēs pieļaujam____ interesanta tēze. Laukos savairoti dabas parki un liegumi ka vietējos apspiež neļauj neko darīt daba jāsaudzē art, sēt nedrīkst jo zemes virskārtu bojā. Tāds populārs Dabas parks Pape zaļi dzīvo kas šo veidojumu ir radījuši. Un pats interesantākais ka valdība tādas lietas atbalsta un par laukos dzīvojošajiem ņirgājas. Valsts kā tāda ar karogu un ğērboni ilgi nevilks dzīvi. Dzīvē ir vēl briesmīgāk kas notiek laukos.

 15. Jā,” zivs peld kur dziļāk, bet cilvēki plūst, kur vieglāk!” Šī patiesība attiecas uz visiem tiem , kuri saka, ka laukos nav ko darīt, jo “nav darba”. Gadus 70 atpakaļ Latvijas laukos dzīvoja 2/3 visu iedzīvotāju un visiem bija ko darīt. Jo vajadzēja ražot pārtiku gan sev, gan pilsētniekiem. Tagad ir pārtikas pārpilnība,
  vairāk nekā pusi no vajadzīgā ieved un lauciniekam vairs nav ko darīt. Zemes vērtība ir devalvējusies.Tagad laukos taisa biznesu (lielos apjomos ražo izejvielas pārdošanai), nevis ražo bioloģiski drošu pārtiku. Kur tad palikuši lielie “revolūciju taisītāji”, kuri brēca ka viņiem arī vajag zemi, ņēma nost tiem, kuriem tā bija? Izsūtīja, pazemoja, atņēma un izputināja tos, kuri spēja un gribēja uz šīs zemes saimniekot. Proletariāta pēctečiem zemi vairs nevajag, jo visi aizlaidušies uz pilsētām vai ārzemēm un zemes vietā tur tagad prasa sev “lielākas algas un darbavietas”. Bet lauki stāv pustukši un puspamesti, no dažiem te ņirdzīgi nodēvēti par “Sūnu ciemu”. Meklējot vieglumu un ērtības esam pazaudējuši savas saknes – laukus.

  • Lumpen-proletariāts + šarikovi !!
   “proletariāts” nav lamuvārds, bet “lumpen-proletariāts” gan !!!

  • O.M.© (lit.pseid.) Atbildēt

   “…no dažiem te ņirdzīgi nodēvēti par “Sūnu ciemu”…”

   ——-

   Ja ļauts paziņkārot – par kuriem “dažiem” ir runa, kas esot “te ņirdzīgi” izpaudušies par “Sūnu ciemu”?
   Varētu padomāt, ka tiek aizrādīts cien. Andrejam Upītim, kura leģendārais šedevrs “Sūnu Ciema zēni” (cita starpā, ja jau “dažiem ivariem” vēl pat līdz šim nav palaimējies to uzzināt – konkrētajā gadījumā aprakstītās apdzīvotās vietas nosaukuma abi vārdi ir rakstāmi ar lielo sākuma burtu), iespējams, varētu būt zināms pat “dažiem ivariem”, kas atļaujas “pārgudri (c)irst”, attiecinot savas subjektīvās iedomas uz normāliem ļaužiem?

   ——-

   Ir sacīts: “Visi ir (t.i. – PAŠI SEV iedomāti šķiet) tik aumež “gudri”, ka nav neviena ko “pasūtīt” uz turieni, kur šamajiem “gudrajiem cirtējiem” ir īstā vieta.” 😉

 16. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai “vētrainas rosības” imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc “esam tur, kur esam, un ārā netiekam”.”

  =======

  Mediju ziņa (2005. gads): …Attālākajos šīs valsts lauku rajonos un mazpilsētās darba izvēle joprojām ir minimāla un pat tiem retajiem lauku pašvaldību iedzīvotājiem, kuriem laimējas atrast darbu, darba alga bieži vien nepārsniedz 100-150 latus. Šādā situācijā – kad visā valstī un it īpaši tās lauku teritorijās tiek likvidētas izglītības iestādes, faktiski pārtraukta medicīniskā aprūpe, maksimāli ierobežotas jebkuras sociālās garantijas un pat liegtas iespējas nopelnīt dienišķo iztiku – ļaudis ir spiesti masveidā emigrēt no šīs valsts un cilvēka cienīgu dzīves apstākļu meklējumos doties uz ārzemēm. Turklāt, svešumā jau esošie aizvilina no Latvijas savus radus un draugus, iztukšojot pilsētas, ciemus un pagastus. Sevišķi intensīvi aizbrauc cilvēki no lauku rajoniem un mazpilsētām, tāpēc paredzams, ka vairāki Latvijas rajoni drīzumā zaudēs vismaz līdz pat 20-30% iedzīvotāju, bet līdzšinējai valsts un pašvaldību “tautas kalpu”, administratīvo izpildfunkcionāru, dažāda kalibra / institucionālā izdzimuma “atbildīgo amatpersonu” un tamlīdzīgu varas turētāju / realizētāju attieksmei pret Latviju un tās tautu nemainoties arī turpmākā perspektīvā, šādas iedzīvotāju masveida piespiedu emigrācijas tempi un apjoms neizbēgami varētu arvien straujāk pieaugt, līdz pat nācijas pastāvēšanai kritiskai robežai…
  —–
  .
  Vīzija par Sūnu Ciema (BEZ)perspektīvu.
  ( Iz “Ontūna M.© arChīva”, ‘ANNO’ ~ 2005. gads )
  .
  Pār Sūnu Ciemu lēnām ataust diena,
  Kā negribot, ar pūlēm, pelēcīgi…
  Pa “špūri” aizrūc cisterna pēc piena,
  Starp grāvjiem kārpīdamās, apnicīgi.
  .
  No retas mājas atskan suņu rejas,
  (Maz palicis, ko Sūnu Ciemā sargāt)
  Vīd dažos blāvos logos ļaužu sejas,
  Vējš stabulē uz lievenīšu margām…
  .
  Dveš daži skursteņi pa dūmu grīstei,
  Uz plītsriņķiem silst vakardienas tēja,
  Iekš uguns sprakšķot vecai koka līstei,
  Kas naktī jumtam norauta, dēļ vēja…
  .
  Gar likvidēto skolu, somu plecos,
  Klīst bērņuks kāds, pa aizaugošu taku…
  Kāpj pensionārs Frīdis ‘filčos’ vecos,
  Un, spaiņiem grabot, aizstaigā uz aku…
  .
  Pār pagalmu, uz kūtiņu pie lopiem,
  Ar slauceni pie rokas čāpo Anna,
  Pēc dienišķajiem izslaukuma stopiem,
  (No Brūnaļas tā pieniņa – pus kanna).
  .
  Nīkst Sūnu Ciema “centrā” daži ļaudis,
  (Pie bodes, pārsvarā – pēc lētās maizes)
  Un spriež, kurš “smukāk” masmēdekļos paudis,
  No “priekšstāvjiem” par MZ “valsti” raizes…
  .
  Ver durvis Sūnu Ciema “pagastmājai”,
  Kāds vīrs, no īriem pārbraucis (uz dienu):
  Viņš meklē ‘kundi’ savai Dzimtas Mājai ~
  Sen “mītnes zemē” piedāvā tam vienu.
  .
  Šeit, SILES “valstī”, atgriezties (pēc laika),
  Viņš neplānojot: “Nav (vairs) te ko darīt ~
  Riebj varas SISTĒMA un bada ‘paika’!
  Ar sievu, bērniem projām braucam, parīt…”

  VĒL – Sūnu Ciemā rītos ataust diena ~
  Priekš ‘pensīšiem’ un ‘biedriem’ pagastmājā:
  DRĪZ – Muļķu Zemē nepaliks neviena,
  Kurš “bēgļu” gaitām spējīgs ‘šņorēt kājas’…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 17. Pilnīgu atbalstu Lucāna kunga katru vārdu!
  Bez Latvijas lauku iedzīvotājiem Latvijas nebūs! Ja lauciniekam pieder zeme, viņam var “iepūst”, bet piebeigt viņu nevar – paēdis būs un mājās būs siltums. Bet kā ir ar pilsētas trimdiniekiem? Viņiem vajag darbu (kurā visbiežāk netiek nekas ražots, tikai vieni vienīgi savstarpēji pakalpojumi par jueropas naudu), viņi ir atkarīgi no raškas gāzes (un tās cenu par pamainīt atkarībā no viņu “pareizās” balsošanas vēlēšanās), viņi ēd ievesto barību (par pārtiku to nenosaukt), tādējādi barojot citu valstu ekonomiku. Un ja kāds grasis pēc tā vēl paliek pāri, tad tas tiek notriekts Turcijas/Ēģiptes viesnīcu pludmalēs. Un pēc dažiem gadiem ir beigas…

  • Cik daudz lauciniekiem pieder zeme uz kuras nekas netiek audzēts, jo lūk jāstrādā. Tāpēc labāk uz pagasta pabalstiem sēdēt. Un nemaz nevajaga šeit tik ļoti raudāt par nabaga slinkajiemlauciniekiem. Mēs agrāk smējāmies, ka Krievijā uz divām sādžām ir tikai viena govs, kuru pa kārtai uztur, bet mūsu ciemā pat tās nav. Ar demagoģiju jau vienmēr atmaksājies nodarboties, tikai kā labā?

 18. Latvija jau sen ir iznīcināta. Un kunnnki par to pat algas ir pielikuši!

 19. Laikā kad sabruka Berlīnes,, kauna mūris,, Vācija Krievijai pārskaitīja miljardus ,lai uzceltu krievu zaldātiem dzīvokļus,bet šī nauda pazuda.Krievijā šo afēru sāka pētīt krievijas domes deputāts ģenerālis Ļevs Rohļins,bet viņš mistiskos apstākļos tika nošauts savā guļamistabā.Vainīgā it kā bija viņa sieva,kas šāva afekta stāvoklī pēc kaut kāda mistiska telefona zvana.
  Ziemeļeiropas valstis arī Latvijai sameta naudu lai bijušiem PSRS militāristiem būtu kur dzīvot pēc Latvijas pamešanas ,bet šī nauda arī pazuda līdzīgi kā G 24 kredīts par ko visi sen aizmirsuši ,jo tagad modē pļāpāt PVN karuseļshēmām ,kas Latviju dzen postā. Par to rakstīja tā laika avīzēs,jeb kā tagad saka ,,masu mēdijos,,- kāds pretīgs apzīmējms.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Mainu 24. septembri pret 25. jūniju!

Saeima ceturtdien, 21.jūnijā, pieņēma likumu, kas paredz noteikt par brīvdienu 24. septembri, kad Latviju apmeklēs Romas pāvests Francisks. Likuma izmaiņas galīgajā lasījumā atbalstīja 68 deputāti, pieci bija pret, divi – atturējās, bet vēl astoņi balsojumā nepiedalījās. Ekonomikas ministrija iepriekš neatbalstīja šo ideju, sakot, ka Latgales uzņēmēji paši varot lemt par brīvdienu pāvesta vizītes laikā un ka viena valsts noteikta svētku diena valsts budžetam radot astoņu miljonu eiro zaudējumus. Jāpiebilst, ka šogad 23. un 24. jūnijs, kas saskaņā ar likumu ir svētku dienas, šogad iekrīt sestdien un svētdien, līdz ar to svinētājiem izpaliek papildu brīvdienas.

Vai jūs balsosiet par "Saskaņu" mācītāja Pētera Sproģa dēļ?
Draugiem Facebook Twitter Google+