Mobilā versija
+4.2°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. maijs, 2015
Drukāt

Kā izskatās starptelpa. Mākslinieku versijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 28. maijā, plkst. 19 RIXC Galerijā tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas studentu izstāde “/”, LA.lv uzzināja RIXC.

Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas apvienības “3/8” izstādē “/” apkopotas mākslinieku pārdomas un to vizuālas variācijas par visa starptelpu. Izstādē šī tēma tiek interpretēta no četru dažādu mākslinieku skatu punktiem un attēlota, sākot ar divdimensionālu grafiku un beidzot ar trīsdimensiju objektu un video instalāciju starpniecību. Šo šķietami tik dažādi izmantoto mediju kopsaucējs ir ne tikai izstādes tematika, bet arī mākslinieku kopīgi veidotais pašizdoklis, kas radies, tiem brīvi sadarbojoties digitālajā vidē.

Apvienība izveidojās pirms nepilna gada un jau paspējusi piedalīties divās izstādēs, kuras notika Popper Publishing ilustrāciju žurnāla “Above The Ground” ietvaros. Viena no tām norisinājās Rīgā, galerijā “Alma”, turpretī otra – Viļņā, galerijā “Malonioji 6”. Žurnālam “Above the Ground” apvienība radīja četras ilustrācijas, kuras veidoja, katrs digitāli iesākot kādu darbu un padodot to nākamajam papildināšanai vai reducēšanai. Izstādēs tika prezentētas četras, digitāli iekustinātas animācijas, kas balstītas uz drukātajam materiālam radītajām ilustrācijām.

RIXC galerija savu trešo izstāžu sezonu šogad turpinās līdz pat decembrim, kopumā piedāvājot astoņas laikmetīgās mediju mākslas izstādes.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+