Mobilā versija
+10.3°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
16. marts, 2017
Drukāt

Kā izskatās zviedra saimniecībā, kur nobeigušies lopi? (1)

Foto - ekrānšāviņi no Kurzemes Televīzijas sizēta.Foto - ekrānšāviņi no Kurzemes Televīzijas sizēta.

Zviedram, kurš sabiedrības uzmanības lokā nokļuvis pēc tā, ka viņa saimniecībā Priekules novada Kalētu pagastā februāra beigās uzgāja sadalījušos cūku un govs līķus, draud lopu ganāmpulka konfiskācija, vēsta Kurzemes televīzija, kas piedalījusies Pārtikas un veterinārā dienesta vizītē saimniecībā.

Analīzes apliecinājušas, ka dzīvnieku bojāejas iemesls bijis lielais vecums vai barības trūkums.

“Ja turpināsies dzīvnieku mocīšana, varam lemt par dzīvnieku izņemšanu,” pauda PVD. Nākamnedēļ saimniecībā tiks veikta vēl viena pārbaude, pēc kuras spriedīs par lopu likteni.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā ir ar cilvēku veselību, ja lielie zmes īpašnieki savējie un ārzemju, graudus ,kartupeļus pirms ražas vākšanas apsmidzina ar indēm,piem. raundapu u.c., kas kaitīgas cilvēkiem. Graudus smidzina ,lai ātrāk izžūst( ekonomija uz žāvēšanu), kartupeļus- lai nav jāravē, nezāles netraucē kombainam, darbaspēka ekonomija . Graudi nonāk Dobeles dzirnavniekā – indīgie miltiņi, makaroniņi, kartupeļi veikalos.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+