×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

Egils Līcītis: Kā izsvilpt Ušakovu (58)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Darvojot koalīcijas partiju izvirzītos (anonsētos) Rīgas mēra amata kandidātus, pamatīgi cērtam pār šņori. Tā ir veltīgo sūdzību grāmata un pilnīgi lieks, nevajadzīgs lūzerisms pirms izšķirošās finālcīņas. Pieteiktie Rīgas atslēgas tīkotāji nav vis pelnu pelēkas, bet sārtas un veselīgas jaunās sejas. Tie nav no pagultes izvilktie, tāpēc lai paciešas un pagaida šņukstētāji, ka “šiem nu neredzēt pilsētas lielvecākā zelta ķēdi kā savas ausis”.

“Vienotības” Vilnis Ķirsis nepavisam nav zemē metams pretendents uz mēra krēslu, jo sakarīgs deputāts un patriotisks zemessargs, savukārt pieteiktie “nacionālie partizāni” – saimnieciski sapratīgais Romāns Naudiņš, apburošā Baiba Broka, viens no spējīgākajiem Saeimas talantiem Rihards Kols – ir cits par citu labāki. No vēsts, ka pakaļ ar pipku varētu atnākt bijušais KNAB detektīvs, ar informāciju pie­štopētais jaunais konservatīvais Juris Jurašs, Ušakovam noteikti piemeties lampu drudzis. Turklāt pēc neilga laika piedzīvosim plašas un negaidītas politisko spēku pārgrupēšanās pārvērtības, kamdēļ Rīgas saimniekotāju bravūra noplaks un dūša sakritīsies papēžos.

Nu jā – ļaudis gluži pareizi smejas par vislielākajām muļķībām, kādas sastrādā Zaļā partija, nominējot par pirmo numuru knariņu Silenieku, kurš izracis apslēpto mantu, neizslēdzot sadarbību ar Kremļa filiāli, taču zaļie skaitāmi par dumjāko partiju Latvijā un nav daudz vērā ņemami.

Protams, sekmīgs starts atkarīgs, vai latviskie spēki pošas uz Rīgas domi iet iešļūcenēs vai apaus darba zābakus. Vai piedāvās jaunu skatījumu uz galvaspilsētas nākotni, argumentus, kā patīkami atšķirsies politika postUšakova periodā no iepriekš piekoptās uhtī, uhcā pletēšanas. Vai veiks pietiekami dziļu un vispusīgu Rīgas galvas darbības un uzvedības analīzi. Par to līdz šim runāts pusbalsī. Var pārmest, ka tik svarīgā lietā vajadzēja rīkoties neatliekamāk un savlaicīgi pelnīt Ķirsim vai Brokai simpātiju darbaļaužu vidū. Bet konkurentu kases nav līdz malām piepildītas, turpretī Ušakovam vēlēšanu kampaņas komercmačiem iebudžetētā nauda aug kokos. Cik man zināms, latviskās partijas strādā pie programmām, kas ir kas vairāk par trūcīgiem uzmetumiem un zelta kalnu solījumiem. Un – lai gan stunda ir vēla, pēdējais tramvajs nav nokavēts.

Kūma Ušakova “harismas noslēpums” un stiprā puse ir māka saprotami pastāstīt, ko un kāpēc mērs dara, un parādīties kā spēkpilnam politiķim. Nils mīl vest savu preci tirgū un visur lielīt. Viņš izslavēts par populistu, bet tas ir tas, kas masām patīk un pašlaik iegājies modē. Saskaņiešu piekritējiem – lielākoties kleitās – šķiet, ka ieradies vīrietis vamps, un slāvu vēlētāji viscaur atrodas Ušakova enerģijas 
laukā.

Bet nevajag “Saskaņas” līderi iztēloties par 5 m pilnā augumā titānu, apkārtmērā kā ķirbi. Ušakovs nav necaursitams, neuzvarams, līdz zobiem bruņots universālais kareivis, bet parasts, ne pārāk atlētisks civilists, kura sāpošs Ahilleja papēdis ir kaut vai apstāklis, ka krievRīgas epoha velkas astoto gadu, un nevarētu teikt, ka galvaspilsēta Nila laikā piedzīvojusi neredzētu uzplaukumu, kālabad derētu pārmaiņas un tīrīšana pie siles. Skaidrs, Ušakovu neizsvilps un neaizpeldinās pa Rīgas kanālu, oponējot ar neartikulētām skaņām un piedāvājot aklo vistiņu ķeršanu. Jāgatavo koordinēts blickrīgs, un konkurentiem ir brīva vaļa, vai uzzīmēt “rīdzinieku draugus”, Ušakova kompāniju par švakiem saimniekotājiem, par lielākiem laupītājiem nekā Ali Baba ar 40 līdzstrādniekiem, vai atgādināt, ka Nilu uzņem viesmīlīgos namos Maskavā un ka viņš miesaskārīgs vīrišķis, jo trīskārt precējies. Kā sist pa pirkstiem, ir taktikas jautājums. Tā kā Nilam pāragri vīkšīt Uzvaras dienas banketu, pirms viņu pašu var pacepināt uz karstām oglēm un noēst brokastīs. Arī jauneklīgums ir vīstošs, un vajadzēs izmantot daudz pretgrumbu mikstūras un barojošā krēma noziedējušā skaistuma kopšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (58)

 1. MĒS, Nikolajs Nikolajevičs…;)))? Jācer, ka metodes, kas tev prātā, ieinteresēs tos, kam par interesi algu maksā. Tavas provokācijas kļūst pārāk paredzamas, tādēļ mans vēlējums: Пшёл вон!

 2. Taču Rīgas domes un “Zebras” veidotāju līgumattiecības ir tikai sīks piemērs tam, kas kļuvis par visai izplatītu praksi. Rīgas dome mediju satura pirkšanai tērē miljonus un daudzos medijos parādās par “ziņām” nodēvēti reklāmas materiāli. Pirms vairākiem gadiem Iveta Kažoka norādīja uz īpaši sirsnīgu piemēru — arī citkārt tik ļoti nacionāli noskaņotā “Latvijas Avīze” Ušakovu intervē pielienošā manierē. Intervijas saturs ir tāds, ka grūti saskatīt viņu ideoloģiskos konfliktus. Par naudu Latvijas mediju vidē arī vēlamo attieksmi var nopirkt.
  Visādi ir bijis. Tagad Ušakovs un Ameriks “dragā” radio par saviem labajiem darbiem, tikai neizskaidro, kāpēc pensionāru bērniem jāmaksā ļoti dārgais sabiedriskais transports.

  • piebilde “diemžēl”: pirmā rindkopa ir no J.Buholca (lsm) komentāra «Zebra» un pārdotā uzticēšanās

  • Ušakovs un Ameriks, ik pa brīdim rēgojoties televizorā un radio, dara labu darbu – iedveš paliekošu riebumu pret sevi. Malacīši; turpiniet vien top-šļop un dormeo garā!

 3. Ušakova piekrtitēji Atbildēt

  turpina tradīciju nerunāt valsts valodā.

  • kirilicas nogurdinātais Atbildēt

   Ja jau tu, grafist, protestē pret šīs valsts politiku, dari to valsts valodā! Citādi tu riskē palikt nesaprasts. Un ja nu šādi protestētu kāds ķīnietis vai japānis?

 4. Bla,bla,blaaa…..Nav jasvilpo,bet ir jaklust par Tiesisku Valsti ,kura tiek ieveroti un izpilditi visi Latvijas un Starptautiskie likumi.Tad vairs nevajadzes bailigi cukstet,ka vajadzetu uzvaret kremla cekistu politiskas apvienibas velesanas,ES un NATO Valsti Latvija.Nav nepieciesams ilgstoss un sarezgits process,lai pieradu kremla cekistu noziegumus spiegosana,Valstij naidigas propagandas un dezinformacijas izplatisana.Pietiek ieverot un izpildit likumus par Valsts nodevibu,pie kuras skaitas ari finansiala darbiba,ja ta apdraud Valsts ieksejo vai arejo drosibu.Ilggadejs cietumsods ar mantas konfiskaciju.Likumu nepildisana no atbildigajam institucijam un atseviskam personam,var novertet ka nozieguma un noziedzinieku atbalstisanu.Valsts nodeviba !

 5. saha,natasha,galjka tie visi ir musu atbrivotaji.A ko tad jus domajat,dzivot labi gribaas katram vates atkritumam.Vai taisnibu nesaku un kas daljas latvieshiem,ka v nashei Rige mnogo latishei?! Ta luk miljie,okupeti un izvarotie tautieshi.Domajiet,balsojiet citdadi pec kada brizha var atbrivotaju karoga plivot uz Rigas Domes jumta.

  • Vari naciķīt izplatīt savu demagoģiju cik tīk. Neviens normāls cilvēks Tevī neklausās. Neatkarīgi no tā, vai esam latvieši vai krievi, visi rīdzenieki balsosim par saimnieku, ne izsaimniekotāju! Par tiem politbandītiem, kuri valsti noveduši līdz bankrotam un jau draud ar pensiju atņemšanu sirmgalvjiem, lai balso tūdaliņi, pastalās un no visa brīvi! 🙂

 6. tu mūs ДОСТАЛ, grafist! Atbildēt

  Grafist, iespējams, tev tas būs jaunums, bet ir portāli, kuru lietotāji domā tavas domas un runā tavā valodā. Raksti tur! Letiņi ir lieli dziedātāji, tomēr nez vai viņi tev kauks līdzi, turklāt svešā mēlē. Tu vienkārši meklē kašķi, lai noķertu nožēlojamu kripatiņu adrenalīna …

 7. Vislielākie nopelni nozagšanā ir Rīgas saimniekiem. Visi uzkrājumi notērēti. Nami izpārdoti. Rīga kā viens Saktas tirdziņš. Bet nepietiek. Rokas stiepjas pēc Skanstes tramvaja…

 8. Nu, bāleliņus jau ar pie siles nevar laist! Repše, Godmanis, Šķēle, Šlesers- viņi nu būs tie vīri, kas pacels Rīgu! Brīnums, kā tad Latvijā no 2,5 mil. iedzīvotāju nu nav palikuši pat 2, kur palikuši pārējie? Kā Latvija par šiem gadiem ir atpalikusi no Igaunijas un Lietuvas? Pabrauciet pa kaimiņvalstīm- cik tur ir pamestas mājas un ciemi, kādi tur ir ceļi, bet pēc tam pabraukājiet pa Latviju! Kas, mums te pāris gadus atpakaļ gājis pāri karš, vai kāda cita nelaime? Vienkārši Latvija ir nozagta!

 9. Piektdienim ir “skatu punkts” !
  No kremļa [mauzoleja]

 10. Tālāk no Ušakova. To divvalodības referendumu nekad neaizmirst. Sabiedrības šķēlējs.

 11. Labējās partijas ir visas pasaules bieds un to politikas sekas ir Latvijā kā uz delnas.Man šīs partijas saistas ar vārdu fašisms un blēži.

 12. Varbūt rados ir kaut viens krievs piem.,Inta,Vija,Zane,Antis utt ?

 13. Tās ir maņs ņiks…. atdos mānu ņiku…

 14. visiem latviešiem ir jāiet balsot. Paldies E.Līcītim.

 15. Nu nemaz nav jābūt krievu tautības rīdziniekam. Esmu latviete, un, personīgi es esmu tikai, un vienīgi par Ušakov kungu! Un ari mani radi visi i Saša i Nataša ar Gaļku un Fedju-visi, visi par vinju balsi atdos

 16. Xo, xo, kaut manam ir balsot par saskaņja, a vot šitas rakstit labi ļoti, isti mastera roka tur jutams
  Tas usakov nav slikti,bet pa 8 gadim ir ar daudz liela kludas un musu nauda tam gan ir izkususi , ka sniegs

 17. Līcīt, Līcīt. Ar galvu jādomā nevis sēžamvietu. Neviens krievs netaisās balsot par latviešu partijām, tas nozīmē, ka Ušakovam konkurences nav, jo lielākā daļa redz tikai un viennīgi Ušakovu. Tie latvieši kas par Ameriku/Ušakovu balsoja iepriekš, balsos arī šoreiz. Klāt var nākt tikai pazudējusīes vēlētāji bāleliņi. Viss.

  • Nemaz nav jābūt krievu tautības rīdziniekam. Esmu latviete, un, personīgi es esmu tikai, un vienīgi par Ušakova kungu!

 18. Līcītis kā vienmēr perfekts!Pilnībā piekrītu,ka mūsu LV galvaspilsētas “tramps”nav neuzveicams,ja vien latviešu vēlētājs pacels savu pēcpusi/ atvainojos!/ un aizies novēlēt,jo visi tie murgi ko piedēvē troļļi viņa superuzvarai ir Kremļa propogandas izmurgoti,jo tie lielie piesauktie “uzvaras”procenti IR no tās mazās apmeklēto vēlētāju saimītes.Ja mēs ņemtu kopumā neko daudz vairāk pag.reizi tas nebūtu par 20% !Un te nu jāsaka,ka nebalsojošie letiņi ir savas valsts un galvaspilsētas ienaidnieki.Tagad jau Rīga ir pārkrievota kā PSRS laikos un kas būs pēc 2018.g.ja latvietis nebalsos?Gribat atpakaļ 1945.gadu?
  Arī šoraiz būs bari līdzētāju Ušakam no Rasejas! Trampa variants!

  • Tu nu gan esi otjavļennij durak.Kurš tad te ir zaudējis prātu aiz ņenavisj?Kurš tad te rej kā nebarots sētas suns? Tu gatavs mesties virsū visiem kas nav tavs holujs Kremļa melos.Ceru,ka pēc mūsu komentiem ņe minovac tev trako namu.Tur nebūs interneta,mums būs miers.Paņem slotu, palido !

 19. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

  =======

  Mediju ziņa (2015. gads): “Izgāžot dusmas uz Latviju par sadzīvi, mēs spļaujam katlā, no kā paši ēdam. Jo vēlēšanas ir vienīgais nevardarbīgais veids tāpat kā referendums, lai patriektu zagļus, blēžus, kakla kungus (…), kangarus, komunistus, čekistus, neliešus, un pat ir iespējams mainīt valsts iekārtu. Ja nav tuva partija, tad ir mazākais ļaunums, par ko balsot. Nevienam mājas sēdētājam nav tiesību lamāt ievēlētos, jo viņi paši ir līdzvainīgi.” … ( cit.vied.aut. – “importa latvijietis” un “gudrais no rietumiem” Lotārs Stūre, publikācija “Daudz laimes Mātei Latvijai” w-bedrē PIETIRST-com )
  —–
  Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
  —–
  .
  Vecā Grābekļa ‘hīts’.
  ( Iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
  “Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
  Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
  Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

  Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
  Kā plika kaula alkstošs suns,
  Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
  Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
  Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
  Skries “patrEJota apziņā”,
  ‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
  Par “svaigu” pases zīmogu.
  (Pa ceļam – badīgs “ēsmu” rīs,
  Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
  Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
  Tas “nospēlē uz publiku”…)
  .
  Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
  “”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
  Par “mazāko no ļaunumiem” ~
  Tiks “pareizie” pie mandātiem!
  (JEBKURA “izvēle” MUMS der,
  Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
  Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
  Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
  TAD Muļķu Zeme ATKAL “plauks”!!!…”
  (Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
  Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
  Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

  Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
  Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
  (Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
  “Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”
  .
  “Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
  “Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
  Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
  Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

  =====

  ‘ANNO’ ~ 07.2010. / (…) 09.2014. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)
  .
  MUĻĶU, totāli nozombētu lumpeņu, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” u.c. taml. “biogaļas izstrādājumu” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 20. Līcītis kā vienmēr perfekts!Pilnībā piekrītu,ka mūsu LV galvaspilsētas “tramps”nav neuzveicams,ja vien latviešu vēlētājs pacels savu pēcpusi/ atvainojos!/ un aizies novēlēt,jo visi tie murgi ko piedēvē troļļi viņa superuzvarai ir Kremļa propogandas izmurgoti,jo tie lielie piesauktie “uzvaras”procenti IR no tās mazās apmeklēto vēlētāju saimītes.Ja mēs ņemtu kopumā neko daudz vairāk pag.reizi tas nebūtu par 20% !Un te nu jāsaka,ka nebalsojošie letiņi ir savas valsts un galvaspilsētas ienaidnieki.Tagad jau Rīga ir pārkrievota kā PSRS laikos un kas būs pēc 2018.g.ja latvietis nebalsos?Gribat atpakaļ 1945.gadu?
  Arī šoraiz būs bari līdzētāju Ušakam no Rasejas! Trampa variants!

 21. Ah,es taču saprotu,ka Ušakovs var tēlot kruto tikai Rīgā,jo Krievijā viņš būtu šestjorka pat Žirikam.Kaut ko jau paremontē par ES miljoniem un sevi arī neaizmirst/ kabatu/.Narcisam narcisa daba! Viņam pie pakaļas tās penses un bērni,vajag balsis vēlēšanās,bet kā citādi tās nopirksi!Ir jau pamatīgs nelietis,bet svoi v dosku!

 22. ar astoņiem gadiem Ušakovam.

 23. ja visas Latvijas ķezas būtu UŠAKOVĀ, tad būtu šausmīgi bezdibenīgi labi

 24. nu protams usakovu noedis jo vajag siltu vietinu kadam parazitam kaut jums meris piemestos fasisti noladetie

 25. Kad latviskas partijas sapratīs kāpēc viņi tur sēž,ka tauta ir svarīgakais ,tad viņiem arī viss izdosies.Abas kreisās rokas reklamējas par pilnu klapi krievijas kanālos.Jautājums,kas to visu apmaksā.Beidziet kasities un sākat strādāt.IRtaču skaidrs,ka tiks darīts viss,lai neviens netiktu redzēt,kas ir sastrādāts pa šiem gadiem.

 26. Nilam gan ir labie darbi Rīgā, bet ko latviskās partijas labu ir izdarījušas valdot Latvijā vairāk kā 20 gadus. Noklausoties citu mēra kandidātu runas, šķiet, ka viņi prot tikai svilpot.

 27. nils var vārīt mēslus uz visu klapi , bet Rīgas krievi vienalga par viņu, jo Krievijas tv tā saka. Pilnīgi nekas nemainīsies, kamēr krievijā pie varas nebūs normāli vadītāji. bet izskatās, ka tur vismaz 100 gadus nekas nemainīsies , tāpēc mums ņemot vērā mūsu ”minoritātes” lielo skaitu, nekas nespīd bez ušakova.

 28. Ušakovs zaudēs ne tāpēc, ka nāks jaunāki un elegantāki kungi, bet tāpēc, ka sētnieki arvien sliktāk stŗādās ziemā un namu pārvaldes aizvien vairāk naudas centīsies izvilt no apsaimniekošanas rēķinu maksātājiem. Tikai elegantos kungus tas arī neinteresē, jo viņi brauc ar auto un dzīvo privātmājās. Starp citu svilpt arī nav labi – naudas nebūs.

 29. Komentētāju ētika Atbildēt

  Pārkopēt 3X. Izcili. :)))

 30. Ušakovs ar Ameriku sola zelta kalnus. Kāpēc tramvaja biļetes tik dārgas labāk būtu izskaidrojuši.

  • Biļetes ir tik dārgas tāpēc,ka U.elektorāts brauc par brīvu un nesajēdz,ka par to maksā nevis U.,bet viņu bērni un mazbērni un pārējo cilvēku,kuri nebalso par U. bērni un mazbērni.

 31. Neviens cits, izņemot vienotos liberastus un naciķīšus nevēlas citu Rīgas mēru. Lielākā daļa iedzīvotāju ir ļoti apmierināti ar viņa darbu.Ušakovs ir labākais no visiem kādi vien kopš 1990. gada ir bijuši. Īsts saimnieks mūsu galvaspilsētai.

  • Īstie saimnieki ir citi; viens no tiem, iespējams, stāv Ņilam pie labās rokas. Ņils toties ir labākais Rīgas saimnieku preses sekretārs no visiem, kādi vien kopš 1990. gada ir bijuši.

 32. Neviens cits, izņemot vienotos liberastus un naciķīšus nevēlas citu Rīgas mēru. Ušakovs ir labākais no visiem kādi vien kopš 1990. gada ir bijuši. Īsts saimnieks mūsu galvaspilsētai.

 33. Neviens cits, izņemot vienotos liberastus un naciķīšus nevēlas citu Rīgas mēru. Ušakovs ir labākais no visiem kādi vien kopš 1990. gada ir bijuši. Īsts saimnieks mūsu galvaspilsētai.
  Smiekls nāk par tiem svilpējiem, ka tik paši “neiesvilpj” bikšelēs 🙂

 34. Cinisms un arogance Atbildēt

  N.Ušakova galvenās izpausmes. Nepieņemami, kā Ušakovs runā ar žurnālistiem. Pa astoņiem gadiem izlaidies tā, ka viņš nesaprot, ka tā ir viņa attieksme pret sabiedrību, ne tikai pret žurnālistiem.

 35. Par ko man viņu izsvilpt? Es negribu.Mans viedoklis.Lūdz, respektēt.

 36. Sabiedriskā transporta pieturās maršrutu kartes nomainītas ar Skanstes tramvaja shēmām. Rīgas Dome ārkārtas balsojumā ar 34 balsīm, bez diskusijām nobalsoja par Skanstes tramvaju. Tagad ar šīm shēmām viņi domā attaisnot savu balsojumu, kas notika bez sabiedriskās apspriešanas ( cik izmaksāja karšu nomaiņa)? Tik daudz argumentāciju medijos pret 100 vai pat 113 miljonu nelietderīgu izlietošanu, bet tie netiek uzklausīti. Rīgai tā ir liela nauda, lai to ieguldītu uz pustukšām palieņu pļavām, bet Purvciema 60000 iedzīvotāji, arī Dārziņu un Berģu ikdienas sabiedriskā transporta lietotāji tiek ignorēti tikai tāpēc, ka Jaunās Rīgas baņķieriem un megaceltņu apmeklētējiem tramvajs varētu konkurēt ar taksometru un privāto transportu.

 37. Viņus vienkārši vajag “Мочить в сортире”. Tikai to viņi saprot.
  Šorīt Ameriks jau reklamējās balts un pūkains.

 38. DARAM ATKAL VARENU LATVIJU ! Atbildēt

  DARAM ATKAL VARENU LATVIJU !

 39. Reklāmas karalis Latvijā Atbildēt

  Kāpēc pieņemam kā normu, ka Ušakovs ar sevi ir pārpludinājis visas jomas, kas reklāmai pieejamas un pat nepieejamas. 1.slimnīcas reklāmas bukletiņš sākas ar N.Ušakova bildi (lūk, kam jāpateicas! par visu). TV programmās: atbild N.Ušakovs – visa pēdējā lapa viņa ģīmetnēs un labo darbu sarakstos, tikai nez kāpēc viņš nestāsta, kā apmeklējis vienu no greznākajiem Monako restorāniem un par savu lielo algu, kas pārsniedz pat premjeru un prezidentu. Saslēdzis līgumus ar visām iespējamām arodbiedrībām, par Rīgas Domes LABA vispār nerunāsim – sarkanajos mētelīšos un bungām viņi ir visur klāt. Vēlēšanu laikā Rīgas Satiksmes visas maršrutu līnijas kā Ušakova portretu galerija, tikai, cik tas viss izmaksā? Zebras nopirkšana TV (atkal slavenie līgumi) taču tiek apmaksāta par mūsu rīdzinieku naudu. Šorīt A.Ameriks jau sācis Rīgas Domes labo darbu slavēšanu Latvijas radio.
  Bet tas taču maksā, maksā, maksā…. Kur viņiem tādi līdzekļi? Vai tas ir līguma ar Vienotot Krieviju atbalsts?

 40. Teorētiski – jāaatrod harismatisku līderi kurš nav .kā vairums šodienas politiķu, sācis karjeru kā “šofera dēls”, nav sašmucējies!
  Bet kur tādu retu putnu ņemsi, – nemeklēsim taču pie urmasiem …

  • Ķirsis ir gana labs kandidāts, pauti viņam kā politiķim arī ir.

  • Jā, labo darbu patreizējai Rīgas domei ir vairāk kā slikto un ar to tā arī var lepoties – gan ar !. slimnīcu, gan ar Ziemeļblāzmu, gan ar Lucavsalu, gan ar Daugavas promenādi un vēl un vēl. Iedzīvotājiem ir pilnīgi vienalga pie kādas partijas ir piederīgs mērs, jo galu galā pilsētas mēra “lauciņš”ir saimnieciskā darbība un viņa politiskie uzskati vai tikai par tādiem piedēvētie, ir pilnīgi vienalga. Piedevām, ja Ušakovs un viņa komanda būtu tik nelojāli, tad loģiski būtu ja viņi darbotos pavisam citādi . Visiem par prieku, piekristu , ka Latvija bija nevis aneksēta, bet okupēta, tad iegūtu vairākumu visur un pēc tam sāktu darboties Krievijas labā. Taču tā nenotiek, tāpēc”ka sauklis “visi, kuri nav latvieši ir nelojāli” neatbilst patiesībai. lai arī “nacionālā” propaganda viņus par tādiem vēlas parādīt.

   • Kadel tavs superpatriotiskais mers ignore valstij butiskus sverkus? Uz 18.novembri rotajumi bija nozelojami, 4.maijs tiek ignorets gadiem, bet toties 8.marta pilns ar padomju stila apavejkumuem.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Par to domāšu rīt!

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). “Lēmums par jauno VID vadītāju jāpieņem pēc oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, lai samazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu periods,” sacījusi ministre.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+