Reklāmraksti

Kā izvairīties no pirmssvētku stresa, kas saistīts ar Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanu iegādi?0

Foto: Shutterstock.com

Ik gadu visā pasaulē tiek veikti pētījumi, kas pierāda, cik augsts stresa līmenis cilvēkiem rodas pirmssvētku laikā. Tā vietā, lai šo skaisto un mierpilno laiku pavadītu, malkojot siltu tēju un priecāties par kopābūšanu, vidējais Latvijas iedzīvotājs pavada stresā, nemitīgā steigā un skriešanā ap veikaliem.

Lai kaut nedaudz atvieglotu jums steidzīgo ikdienu un svētku laiks jums neatgādinātu vāveres skrējienu ritenī, Izdevniecība “Latvijas Mediji” iesaka šogad neatlikt dāvanu iegādi uz pēdējo brīdi, bet izbaudīt nesteidzīgos ziemas vakarus kopā ar ģimeni mājās.

Grāmata visos laikos ir bijusi dāvana ar pievienoto vērtību visām paaudzēm -gan viņai, gan viņam, gan mazajiem ķipariem.

Grāmatas Viņai:

Maijas Krekle “Melnaholiskais valsis” – Emīla Dārziņa dzīves ceļš, kurā tiek zaudēta gan mīlestība, gan draudzība, gan arī sacerētā mūzika.

Helēna Huenga “Skūpstu koeficients” – Goodreads 2018.gada mīlas romāns Nr.1 par galveno varoni Stellu, kura vēlas kļūt par pavedinātāju.

Marija Ērnestama “Mīlestībai nav brīvdienu” – sirdi sildošs mīlas romāns aukstajiem ziemas vakariem.

Lelde Kovaļova “Bezvēsts pazudušās” – stāsts par talantīgo Sanktpēterburgas kriminālpolicijas izmeklētāju Konstantīnu, kas savas prakses laikā nav spējis atrisināt tikai vienu lietu – savas sievas mistisko pazušanu.

Grāmatas Viņam:

Vinsents Hants “VDK un Latvija” – apkopotas dzīvas liecības par plašu čekas vēstures laika posmu ‒ sākot no tās dibināšanas 1917. gadā līdz 2018. gada decembrim.

Andžils Remess un Juris Raķis “Noslēpumainā Karosta” – vēstures kaleidoskops, kas atklāj leģendām caurvīto militārās pilsētiņas likteni un ikdienu dažādos laikos.

Marti Bakmans “Spiegi” – uz patiesiem notikumiem balstīts dokumentālais romāns par latviešu un somu aģentu intrigām, kaislībām un noslēpumiem.

“Makšķernieka gadagrāmata” – Viss, kas jāzina katram makšķerniekam – no kā pieveikt lielu zivi ziemā, līdz praktiskiem ieteikumiem, kā sagatavoties sezonai un daudz kas cits.

Jaunajai paaudzei:

Žaume Kuponss un Liliana Furtuņa  “Priecīgus Ziemassvētkus, mīļie mošķi” – šī grāmata ieraus dinamiskā glābšanas misijā. Grāmata kā radīta ziemas garajiem brīvdienu vakariem un svētku gaidīšanas laikam.

“Mana dienasgrāmata 100 idejas” – Šo grāmatu katrs sākumskolas skolēns, pusaudzis vai jaunietis var veidot pats. Te var apkopot sapņus, vēlmes, iespējas, zināšanas.

“365 idejas, kas dara laimīgāku” – Ceļvedis labsajūtas mirkļiem – šo grāmatu var lasīt no jebkura gala – un tāpat var darīt ar savām vēlmēm, jo svarīgākais ir tās piepildīt!

Siltus un mierpilnus svētkus ģimenes un draugu lokā, bez lieka stresa, Jums novēl Izdevniecība “Latvijas Mediji.”
LA.lv