Praktiski
Rokdarbi

Kā izveidot pasakainu ziedu un augļu pušķi? Foto recepte soli pa solim0

Foto – sovkusom.ru

Vienmēr patīkami saņemt mazus uzmanības pierādījumus, kas izteikti ar burvīgu margrietiņu vai greznu rožu starpniecību. Bet, kad ieraudzīsi šīs skaistās un turklāt vēl arī neparastās kompozīcijas, burtiski elpa aizrausies!

Piekritīsi, ka dāvināšana ir tikpat patīkama lieta kā dāvanu saņemšana, tāpēc vēlamies padalīties ar oriģinālu risinājumu, kas pārsteigs un iepriecinās tavu tuvo cilvēku.

Ieskaties, kā izveidot neparastu augļu, dārzeņu un ziedu kompozīciju.

Pirmais darbiņš: izvēlies kompozīcijas sastāvdaļas – košus, veselus dārzeņus un augļus, vienādus pēc formas, nevainojamas kvalitātes, tāpat noderēs cepumi, konfektes, kanēļa standziņas vai citas ēdamlietas pēc izvēles.

Kompozīcijas pamatā ir plata vāze (burka, bieza kartona kārba vai cits trauks), cieta mīkla un dažāda garuma koka iesmiņi. Kā papildu dekoru izmanto gofrētu papīru, foliju, lentes, salātlapas.

Uz iesmiņiem uzdur veselus augļus, ogas, to daiviņas vai ar cepumu formiņu palīdzību izgrieztas figūriņas. Iesmiņus ieder nedaudz sastingušā mīklas bumbā, kas ievietota vāzes vidū.

Lai augļu griezuma vietas nezaudētu svaigo izskatu, apsmērē tās ar citrona sulu. Daiviņas var pārklāt arī ar želatīna un karameļu glazūru, šokolādi, bet pēc tam pārkaisīt ar kokosriekstu skaidiņām, pūdercukuru vai ko tamlīdzīgu.

IEDVESMOJOŠA GALERIJA!

LA.lv