Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā izvēlēties piemērotāko talismanu atbilstoši zodiaka zīmei0

Foto – Pixabay

Ikviens cilvēks sapņo būt drošībā no jebkāda ļaunuma. Lai veiksme un laime tevi nepamestu, izvēlies laika pārbaudītus talismanus, kuri palīdzēs tev saglabāt iekšējo enerģiju.

Nēsāt talismanus cilvēki sāka jau sirmā senatnē. Izvēlēties sev talismanu, kas atnesīs laimi, ir diezgan grūti, jo to ir liels daudzums. Tomēr – vadoties no savas zodiaka zīmes un stihijas, katrs spēs atrast sev iedarbīgu talismanu, kas aizsargās un vairos labklājību.

Amuleti var būt dažādi priekšmeti, dabiskie akmeņi vai izstrādājumi no dārgiem metāliem, koka, pavediena un citiem dabīgiem materiāliem. Eksperti piedāvā tev izvēlēties talismanu atbilstīgi zodiaka zīmei, kas palīdzēs tev aizsargāties no negatīvā un piesaistīt savai dzīvei labklājību.

Uguns stihija

Šīs stihijas pārstāvjiem raksturīgs spilgtums un enerģiskums. Viņiem būs piemēroti talismani, kas ne tikai aizsargā no negatīva, bet arī atbalsta zodiaka Uguns zīmes mutuļojošo enerģiju.

Auniem piemīt jaunatklājēja raksturs, tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem jāizvēlas talismani ieroču veidā. Tāpat var izmantot monētas un dzīvnieku figūriņas. Piekariņi brieža vai auna formā palīdzēs tev saglabāt enerģiju. Izvēlies izstrādājumus no metāla, lai pastiprinātu talismana iedarbību. Astrologi iesaka dot priekšroku dzeltenām, sarkanām, oranžām nokrāsām.

Lauvas ir spilgti un patmīlīgi cilvēki. Tev astrologi iesaka pievērst uzmanību dabīgajiem akmeņiem, īpaši rubīniem. Kā talismanu vari izmantot lauvas, gulbja, ērgļa figūriņas. No krāsām veiksmīgākās būs melna, oranža un sārta. Nēsā figūriņas katru dienu, lai nepieļautu negatīvu iedarbību.

Strēlnieki izceļas ar godīgumu un taisnprātību. Viņiem labākie talismani būs ķirzaka, zvaigznes, bultas, izstrādājumi no ādas, alvas vai citi metāli no aukstā lējuma. Piemērotākās krāsas Strēlniekiem būs zilā tonalitātē.. Gaiši zilā krāsa palīdzēs atjaunot iekšējo harmoniju, bet tumši zilā atgūt brīnišķīgu noskaņojumu un palīdzēt atbrīvoties no skauģiem.

Gaisa stihija

Šīs stihijas cilvēkiem raksturīgs domas lidojums un bagāta fantāzija. Lai saglabātu dvēseles komfortu, kā arī aizsargātos pret nelabvēļiem, viņiem jāizvēlas iedarbīgi talismani, kas piemērota pēc temperamenta un zodiaka zīmes.

Dvīņiem astrologi iesaka izvēlēties maskas, atslēgas, čūskas vai planētas figūriņas. Tāpat piemēroti jebkuri talismani, kas simbolizē gaisa stihiju. Krāsas vislabāk izvēlēties gaišos toņos – gaiši zils, dzeltens, pelēks. Kā materiālu amuletiem var izmantot gan sudrabu, gan zeltu.

Ūdensvīri lielākoties ir ekscentriski, tāpēc viņiem piemēroti būs talismani spārnu, eņģeļu, spalvu formā. Izvēlies figūriņas, kas pagatavotas no porcelāna, lai veiksme vienmēr būtu ar tevi. Vēlams izvēlēties krāsas ar aukstu toni: zilganzaļu, ultramarīna, gaišzilu. Astrologi iesaka tavas zīmes pārstāvjiem izmantot sapņu ķērājus. Tie palīdzēs atcerēties spilgtus sapņus un aizgaiņās murgus.

Svari tiecas pēc harmonijas it visā, tāpēc ideāli talismani viņiem būs sirds, svaru, grāmatu figūras. Izgatavoti no metāla, bronzas un sudraba šie talismani palīdzēs saglabāt iekšējo līdzsvaru. No krāsām veiksmīgākās būs gaišu un maigu toņu bēšas, piena, rozā krāsas. Mājoklī astrologi iesaka Svariem glabāt antikvāras lietas, kas palielina labklājību.

Ūdens stihija

Šīs stihijas cilvēkiem piemīt mainīga daba. Viņi ir spējīgi piemēroties apstākļiem un ir apveltīti ar smalku dvēseles struktūru. Viņiem vienkārši nepieciešami amuleti un talismani, kas saglabā pozitīvu noskaņojumu un dzen projām sliktas domas.

Zivis pēc dabas ir pretrunīgas, un tām piemēroti talismani ar jūras tematiku. Izstrādājumi no sudraba uzsvērs tavu skaistumu, kā arī palīdzēs saglabāt spēkus un pozitīvu noskaņojumu. Tavas zīmes pārstāvjiem ir jāizvēlas ceriņkrāsas, zilganzaļas un baltas krāsas, kas piešķirs tev pārliecību par saviem spēkiem.

Skorpioniem piemīt liktenīgs raksturs. Savaldīt savu iekšējo enerģiju viņiem palīdzēs talismani piramīdas, skorpiona, vardes vai skarabeja formā, kas izgatavoti no metāla. Piemēroti arī dabīgie akmeņi, piemēram, topāzs, granāts, rubīns. Kā aizsargājošās krāsas derēs no sarkanās nokrāsas, no aveņkrāsas līdz purpursārtam.

Vēžiem piemīt līdzjūtība un ārkārtīga ievainojamība. Viņiem kā talismanus astrologi iesaka izmantot krabja, vēdekļa, Mēness vai gredzena figūriņas. Izstrādājumi no kristāla, stikla un sudraba palīdzēs Vēžiem atbrīvoties no pārmērīgas emocionalitātes, bet sudrabaina, zaļa, tumši zila un balta krāsa būs tev ideāla izvēle.

Zemes stihija

Zīmes, kas pieder pie Zemes stihijas, ir praktiskas un krietnas, tomēr nereti ir ietiepīgas un tām ir grūti komunicēt ar lielu skaitu cilvēku. Viņiem palīgā nāks amuleti, kas palīdz iegūt vieglumu un harmoniju.

Vēršiem astrologi iesaka pievērst uzmanību pūces, ziloņa figūriņām no dabīgā kaula materiāliem, kuros izmantoti dabīgie akmeņi. Kaislīgās Zemes zīmes pārstāvjiem nereti vajadzīga aizsardzība no greizsirdības un impulsivitātes. Lai savaldītu dedzību, izmanto arī talismanus no koka, auduma un varu. Krāsu gammā Vēršiem vislabāk izvēlēties dzeltenā, oranžā, indīgi zaļā spilgtos toņus.

Saistītie raksti

Jaunavām raksturīgs praktiskums un pat perfekcionisms. Tām nereti ir grūti samierināties ar šīs pasaules nepilnību. Kā talismani Jaunavām derēs izstrādājumi no sudraba un māla. Globusa vai sienāzīša figūriņas dos pārliecību. No krāsu toņiem Jaunavām jāpievērš uzmanība uz aukstajām krāsām: tumši zilajai, gaiši violetajai, violetajai, baltajai, spilgti zaļajai.

Mežāži ir melanholiski un savaldīgi, viņiem piemēroti talismani, kas izgatavoti no porcelāna. Piemērotākās ir kazlēna, kaķa, bruņurupuču figūriņas vai senas monētas. Tās palīdzēs Mežāžiem baudīt dzīvi un piesaistīt labklājību. No krāsām tavas zīmes pārstāvjiem piemērotas būs pelēkā, brūnā, haki.

Avots: “dailyhoro.ru”

LA.lv